Trzeciego meczu z Rumunami nie będzie. Lech Poznań zagra z Łudogorcem Razgrad

Mistrz Bułgarii Łudogorec Razgrad będzie ostatnim, niedzielnym przeciwnikiem Lecha Poznań w ramach Marbella Cup. Stawką spotkania będzie jedynie przedostatnie miejsce w imprezie.
Kolejorz przegrał już podczas zgrupowania w Hiszpanii wszystkie mecze - 1:3 z Dinamem Bukareszt i 1:3 z Rapidem Bukareszt. Było wielce prawdopodobne, że całe zgrupowanie ubiegnie mu pod hasłem meczów z rywalami z Rumunii, gdyż w drugim meczu o miejsca 5-8 pojedynkowali się Łudogorec Razgrad z Bułgarii z kolejnym rumuńskim zespołem Otelul Gałacz. Gdyby Rumuni przegrali, to oni zmierzyliby się na koniec z Lechem. Po bramce Laurentiu Iorgi zespół z Gałacza wygrał jednak 1:0. Zatem ostatnim przeciwnikiem poznaniaków w Marbella Cup będą Bułgarzy. Stawką jest przedostatnie miejsce w turnieju.

Z grona wszystkich uczestników imprezy to piłkarze Łudogorca są jedynym mistrzem. Spotkanie rozpocznie się znów bardzo wcześnie, gdyż o godz. 11. Tym razem jednak w niedzielę, dzięki czemu więcej osób będzie mogło je zobaczyć. Mecz transmituje Orange Sport.