Sport.pl

Łukasz Teodorczyk: Temat mojego zimowego przejścia do Lecha Poznań nie upadł

PRZEGLĄD PRASY. - Nie odchodzę z Polonii do Lecha dla kasy. To bzdura - mówi w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? Łukasz Teodorczyk, który od lipca będzie piłkarzem Kolejorza. Sam piłkarz nie wyklucza sytuacji, że trafi do Poznania jeszcze przed rundą wiosenną.
W Polonii Warszawa nastąpiło w czwartek tąpnięcie. Czterej jej piłkarze - Wladimir Dwaliszwili, Djordje Cotra, Adam Kokoszka i Łukasz Piątek - wyjechali ze zgrupowania w Turcji. Piąty - Sebastian Przyrowski dostał wolną rękę w znalezieniu sobie nowej drużyny. Powodem takiej decyzji piłkarzy są zaległości finansowe, jakie ma wobec nich właściciel drużyny, Ireneusz Król.

Czy to wydarzenie może mieć jakikolwiek wpływ na Łukasza Teodorczyka, który od nowego sezonu będzie graczem Lecha Poznań? - Ja będę grał. Nie jestem na etapie przygody z piłką, żeby komplikować sobie życie - mówi reprezentant Polski w rozmowie z "Przeglądem Sportowym", pytany o to, czy też zamierza opuścić zgrupowanie Polonii w Turcji.

W obszernym wywiadzie opowiada, że był zaskoczony tym, że warszawski klub nie zaproponował mu przedłużenia kontraktu. - Wszystkie warunki nowej umowy były ustalone jeszcze za prezesury Józefa Wojciechowskiego. Wystarczyła chęć jej przedłużenia i moja zgoda. Nie byłoby żadnego tematu - mówi piłkarz.

Teraz sytuacja jest inna, bo Łukasz Teodorczyk związał się z Kolejorzem. - Chcę się rozwijać, dlatego latem przechodzę do Lecha. (...) Nie wiem, dlaczego kluby nie osiągnęły porozumienia [w sprawie zimowego transferu zawodnika z Polonii do Lecha - red.], to nie jest pytanie do mnie. Sądzę jednak, że temat zimowego przejścia jeszcze nie upadł - mówi młody napastnik.

Łukasz Teodorczyk wspomina też sytuację z ostatniego meczu Lecha z Polonią, gdy w teatralny sposób upadł po starciu z Luisem Henriquezem. - Wszystko się wtedy skumulowało. Henriquez wykonał ruch głową w moim kierunku, ja niepotrzebnie upadłem, i to z opóźnieniem - mówi.

Teodorczyk: "Nie odchodzę dla kasy"

Więcej o:
Komentarze (7)
Łukasz Teodorczyk: Temat mojego zimowego przejścia do Lecha Poznań nie upadł
Zaloguj się
 • serti

  Oceniono 48 razy 42

  Jeżeli zarząd Lecha oglądał sparingi w Hiszpanii to winien błyskawicznie załatwić przejście Teodorczyka na wiosnę

 • ewa5.0

  Oceniono 25 razy 21

  Polonia nie ma szczęścia do właścicieli co jeden to większy idiota,myślałem ,że Wojciechowskiego nikt nie przebije, a jednak byłem w błędzie!
  Kolejorz powinien dać Polonii ,ile tam trzeba ,chyba 250 tyś euro,to dla Lecha żadna kasa,a Teodorczyk jest potrzebny JUŻ TERAZ!

 • marcino8282

  Oceniono 2 razy 0

  a co wy chcecie od wojciechowskiego wpompował wiecej kasy w piłke niż walter rutkowski i solorz razem wzieci ...grał na jakis polu a stadion polonii przypomina połowe stadionów 3 ligi !!!! zero pomocy od miasta bo nie zero sponsorow (bo legia odstraszała wszystko ) ponoc jeden z zagranicy był by wspomoc wojciechowskiego to go hanna załatwiła nie zgadzajac sie na budowe 20 tys stadionu i by sprzedac ziemie wojciechowskiemu bo pewniee kaske liczyła i dobrze król wyjebał ta cała polonieee i bedzie miasto utrzymywac poloniee bo nikt juz tego badziewa nie kupi a ten anty własciciel posprzedaje wszołka i innych by mu sie zwrociło co wyłozył !!!!!!

 • noriakikassai

  Oceniono 22 razy -6

  @ewa5.0
  Bo wy, dziewczęta z Konwiktorskiej jesteście zawsze zdziwione. Wbijają wam od lat do łbów głupoty o waszej wyjątkowości, o waszej nieskazitelności o waszym hrabiowskim pochodzeniu oraz rozwiewają piękne plany, których nikt nigdy nie ma zamiaru spełniać. Wy to wszystko łykacie jak młode pelikany a potem rzeczywistość wali was młotem po tych pustych łbach.
  Wtedy zaczyna się lament o wiecznym pokrzywdzeniu.
  Właśnie nadszedł w Polonii kolejny czas wielkiego lamentowania.

  Lech teraz wam nie powinien dać ani złotówki za Teodorczyka, na normalne transakcje to był czas wcześniej, teraz to wy jesteście w potrzebie a takich potrzebujących i pazernych frajerów to się goli! a nie daje im 250 tysięcy Euro.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX