Gruzini albo znów Rumuni kolejnym pucharowym rywalem Lecha Poznań

W pierwszym meczu turnieju Marbella Cup w Hiszpanii, w którym uczestniczy także Lech Poznań, gruziński zespół Torpedo Kutaisi pokonał rumuński Rapid Bukareszt po rzutach karnych. Któraś z tych ekip będzie kolejnym rywalem Kolejorza.
Turniej jest tak zaplanowany, by każda z ekip rozegrała trzy mecze. Lech Poznań rozpoczyna w poniedziałek o godz. 18.30 od potyczki z rumuńskim Dinamem Bukareszt . Jeżeli wygra, jego następnym przeciwnikiem będzie gruziński zespół Torpedo Kutaisi, który rzutami karnymi zwyciężył Rapid Bukareszt (po 90 minutach mieliśmy remis 1:1). To spotkanie odbędzie się wówczas w czwartek o godz. 16 na stadionie w Marbelli.

Jeżeli natomiast Kolejorz ulegnie Rumunom z Dinama, w kolejnym spotkaniu zmierzy się z drugim rumuńskim zespołem, Rapidem. W tym wypadku zagra wcześniej, w czwartek już o godz. 11.

W drugiej połówce drabinki turniejowej także rozegrano już jedno spotkanie. Brazylijczycy z Atletico Paranaense rozbili aż 6:2 ekipę Ludogorec Rażgarad z Bułgarii. W drugiej parze Dynamo Kijów gra z Otelul Gałacz, trzecią rumuńską drużyną, która bierze udział w imprezie.

Czy Lech Poznań pokona Dinamo Bukareszt?