Co zrobi Kasper Hämäläinen, gdy zamieszka w Poznaniu? Adoptuje psa z poznańskiego schroniska

PRZEGLĄD PRASY. - Nigdy nie byłem mistrzem żadnego kraju, a mój idol to Thierry Henry - mówi Fin Kasper Hämäläinen, nowy piłkarz Lecha Poznań, w rozmowie z ?SuperExpressem?. Opowiada też o swej pasji, którą są psy.
Fiński piłkarz Kasper Hämäläinen w środę podpisał umowę z Lechem Poznań. Jak mówi na łamach "SuperExpressu", jednym z ważnych momentów przy jej podejmowaniu była wizyta na stadionie podczas meczu z Legią Warszawa. Zrobiło to na nim duże wrażenie, znacznie większe niż mały, dwuosobowy pokój, w którym przyszło mu mieszkać podczas podpisywania kontraktu. Fin zatem już wie, że poznaniacy są oszczędni.

Co ciekawe, Kasper Hämäläinen prosił o mieszkanie w Poznaniu przy parku, gdyż jest miłośnikiem psów. Ma ich cztery, jeden zamieszka z nim w Poznaniu i musi wychodzić na spacery. Fin zamierza także adoptować kolejnego zwierzaka ze schroniska, już na miejscu.

W rozmowie z serwisem gwizdek24.se.pl Fin śmieje się, że obecna pogoda w Polsce to dla niego lato, gdyż u siebie przeżywał mrozy trzydziestostopniowe. Chce się także nauczyć polskiego. Tym językiem włada już jego dziewczyna poliglotka.

więcej tutaj