Sport.pl

Co zrobi Kasper Hämäläinen, gdy zamieszka w Poznaniu? Adoptuje psa z poznańskiego schroniska

PRZEGLĄD PRASY. - Nigdy nie byłem mistrzem żadnego kraju, a mój idol to Thierry Henry - mówi Fin Kasper Hämäläinen, nowy piłkarz Lecha Poznań, w rozmowie z ?SuperExpressem?. Opowiada też o swej pasji, którą są psy.
Fiński piłkarz Kasper Hämäläinen w środę podpisał umowę z Lechem Poznań. Jak mówi na łamach "SuperExpressu", jednym z ważnych momentów przy jej podejmowaniu była wizyta na stadionie podczas meczu z Legią Warszawa. Zrobiło to na nim duże wrażenie, znacznie większe niż mały, dwuosobowy pokój, w którym przyszło mu mieszkać podczas podpisywania kontraktu. Fin zatem już wie, że poznaniacy są oszczędni.

Co ciekawe, Kasper Hämäläinen prosił o mieszkanie w Poznaniu przy parku, gdyż jest miłośnikiem psów. Ma ich cztery, jeden zamieszka z nim w Poznaniu i musi wychodzić na spacery. Fin zamierza także adoptować kolejnego zwierzaka ze schroniska, już na miejscu.

W rozmowie z serwisem gwizdek24.se.pl Fin śmieje się, że obecna pogoda w Polsce to dla niego lato, gdyż u siebie przeżywał mrozy trzydziestostopniowe. Chce się także nauczyć polskiego. Tym językiem włada już jego dziewczyna poliglotka.

więcej tutaj

Więcej o:
Komentarze (4)
Co zrobi Kasper Hämäläinen, gdy zamieszka w Poznaniu? Adoptuje psa z poznańskiego schroniska
Zaloguj się
  • franneck

    Oceniono 59 razy 59

    No i jak tu gościa od razu nie polubić? Ma wrodzony dar do PR-u, albo po prostu taki fajny jest. Wynika z tego artykułu, że równiacha z niego jako czlowiek, dziewczynę ma ok, psu jakiemuś ulży, od razu ma pomysł na siebie w Poznaniu. Życzę mu spektakularnych sukcesów i żeby pograł w Lechu na jak najwyższym poziomie przynajmniej ze dwa sezony. Władzom klubu gratuluję doskonałego wyboru, choć z ocenami należałoby poczekać, to jednak sądzę, że w tym wypadku ryzyko nieudanego transferu jest bardzo nieduże. Zawsze miałem dobre zdanie o Skandynawach1

  • pilotinho

    Oceniono 7 razy 7

    Nieźli jesteście najpier piszecie, że jego dziwczyna mówi po polsku, po czy odsyłacie ("więcej tutaj") do wywiadu, w który jest wyraźnie napisane, że "nastawia" się na naukę polskiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX