Sport.pl

Bartosz Bereszyński: Mój transfer do Legii pomoże wielu chłopakom w Lechu

- Spodziewałem się, że mój transfer będzie głośny, ale uważam, że dzięki transferowi do Legii Warszawa rozwinę się bardziej. Ten transfer może też pomóc wielu młodym chłopakom w Lechu Poznań - mówi Bartosz Bereszyński, lechita, który przeszedł do Legii Warszawa.
- Myślę, że mój transfer do Legii pomoże wielu młodym zawodnikom Lecha. Na pewno władze klubu będą teraz patrzeć na nich pod innym kątem i bardzo się z tego cieszę. Jestem bardzo zadowolony ze swego transferu i myślę, że wielu młodych chłopaków z Lecha również - mówi Sport.pl bohater najgłośniejszego transferu zimy, Bartosz Bereszyński, który przeszedł z Lecha Poznań do Legii Warszawa. Opowiada, że spodziewał się zamieszania po transferze, ale niektóre sytuacje przerosły jego wyobrażenie. Wyjaśnia, dlaczego zdecydował się na tak dramatyczny ruch i jak przyjęli go nowi koledzy. - Wiedzą, przez co przeszedłem przez kilkanaście ostatnich dni, więc wszyscy starają mi się pomóc. Myślę, że szybko wkomponuje się do drużyny. Wybrałem Legię, bo uważam, że tu jestem w stanie lepiej się rozwinąć. Jestem jeszcze młody, uczę się, tu lepiej mogę rozwinąć swoje umiejętności - mówi.

Wideo można obejrzeć tutaj

Więcej o:
Komentarze (9)
Bartosz Bereszyński: Mój transfer do Legii pomoże wielu chłopakom w Lechu
Zaloguj się
 • janski12

  Oceniono 83 razy 53

  młody żeś i głupi, zmądrzejesz ale będzie zapóżno

 • bigpiwosz

  Oceniono 65 razy 45

  Nie będzie już jest za późno...Już widzę przyszły sezon coś koło 40 tysięcy kibiców przy Bułgarskiej mecz z ległą i ciekawi mnie czy pan piłkarz będzie zadowolony jak usłyszy kilka ciekawych wątków na swój temat.

 • szorti82

  Oceniono 48 razy 38

  "Myślę, że mój transfer do Legii pomoże wielu młodym zawodnikom Lecha. Na pewno władze klubu będą teraz patrzeć na nich pod innym kątem"
  Tu trzeba mu akurat przyznać rację. Już widać po kontrakcie dla Linetty'ego, że włądzom Lecha się troszkę oczy otworzyły.

 • uncool_ben

  Oceniono 34 razy 32

  nie, no tak jak przedtem broniłem chłopaka, tak teraz to mnie wkurzył lekko - co to za pitolenie, że młodzi w Lechu nie dostają szans? oczywiście że dostają, Możdżeń jako nastolatek zaczął grac regularnie w pierwszej drużynie, to za Rumaka przecież regularnie zaczął grać Drewniak, a póżniej Linetty i Bereszyński, Kamiński - wiadomo, swoje pierwsze kroki stawiają Wolski i Kędziora - Lech absolutnie nie odbiega od reszty klubów, jeśli chodzi o promowanie młodziezwców - oni chyba na głowy poupadali i sądzą, że na boisko ma wybiegać 11 nastolatków

 • kolejorz64

  Oceniono 31 razy 25

  Prosze was przestancie juz o tym durniu pisac kogo to obchodzi co on mysli i z czego sie cieszy to jest judasz

 • kaktus118

  Oceniono 9 razy 3

  Bereszyński hmmm kiedyś taki grał w Lechu, ponoć ma syna piłkarza, ale to jakaś legijna kur...a

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX