Sport.pl

To już pewne. Kaspar Hämäläinen podpisze kontrakt z Lechem Poznań

- Nie ma przeciwwskazań medycznych do tego, by Kasper podpisał kontrakt z Lechem Poznań - mówi Witold Dudziński z Rehasport Clinic, w której zawodnik przechodził badania przed przejściem do Kolejorza ze szwedzkiego Djurgaardens IF.
W poznańskiej klinice zakończyły się właśnie dodatkowe badania lekarskie. Kasper Hämäläinen musiał je przejść, bo podczas niedawnego turnieju o Puchar Króla w Tajlandii nabawił się kontuzji kolana. Były obawy, czy ten uraz nie stanie na przeszkodzie przy transferze reprezentanta Finlandii do Lecha Poznań. Kasper Hämäläinen był badany w środę po południu. - Nie ma przeciwwskazań medycznych do tego, by Kasper podpisał kontrakt z Lechem Poznań - mówi POZNAN.SPORT.PL Witold Dudziński z Rehasport Clinic tuż po zakończeniu badań.

Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj Kasper Hämäläinen zostanie piłkarzem Kolejorza, ale po podpisaniu umowy wróci jeszcze do Szwecji. Ma dołączyć do Lecha Poznań już na zgrupowaniu w hiszpańskiej Marbelli. Obóz rozpoczyna się w najbliższą niedzielę.

Kolejorz ma zapłacić klubowi Djurgaardens IF ok. 300 tys. euro.

Z Kasperem Hämäläinen w składzie Lech Poznań:
Więcej o: