Sport.pl

Mariusz Piekarski: Trener Lecha Poznań kłamie

- Jeśli szkoleniowiec Lecha mówi, że widział oferty kontraktowe Lecha i Legii [dla Bartosza Bereszyńskiego - red.] i że był w szoku, ile warszawski klub oferuje młodemu zawodnikowi, to niestety ja muszę stwierdzić, że kłamie - pisze menedżer Mariusz Piekarski na swoim blogu, który prowadzi na weszlo.com
Bartosz Bereszyński jest bohaterem głośnego transferu - odrzucił ofertę nowego kontraktu ze strony Lecha i podpisał obowiązującą od nowego sezonu umowę z Legią Warszawa. Trener Lecha Mariusz Rumak twierdzi, że Legia zaproponowała młodemu piłkarzowi niezwykle intratną ofertę finansową i Lech nie chciał się z nią licytować. - Nie będziemy tworzyli kominów płacowych. To przecież zawodnik, który zagrał cztery pełne mecze w ekstraklasie, trzynaście razy wyszedł w niej na boisko - mówił szkoleniowiec Kolejorza.

Na swoim blogu prowadzonym na portalu weszlo.com odpowiada mu menedżer Mariusz Piekarski, który ze strony Legii prowadził rozmowy w sprawie Bereszyńskiego. - Oferta Legii nie była trzy czy cztery razy wyższa, jak gdzieś czytałem. Nie była nawet dwa razy wyższa. Różnica wynosiła raptem około 20 proc., przy czym "wyjściówkami" zawodników mógł obie te oferty zrównać. (...) Piłkarz nie skusił się na kasę, skusił się na perspektywy. On wie, że jest młody i jeszcze zarobi. Pytanie brzmiało: gdzie on tę młodość powinien spędzić i który klub pomoże mu się rozwinąć. Widocznie Bereszyński uznał, że bardziej pomoże mu w tym Legia i trener Urban - pisze Mariusz Piekarski.

Więcej - tutaj.

Więcej o:
Komentarze (14)
Mariusz Piekarski: Trener Lecha Poznań kłamie
Zaloguj się
 • giewont1922

  Oceniono 66 razy 32

  Ściema, już nie kłam ;), poszedł tylko na kasę...

 • appp2

  Oceniono 42 razy 26

  Informacje jest za weszło.com czyli 100% portal Legii Warszawa. GW nawet udawać nie potrafi że nie jest stronnicza. To jest żałosne.
  W Łodzi tylko RTS!!!!

 • prorokkk

  Oceniono 9 razy 3

  to jest jego praca !!! kzdy z was jakby dostal oferte z innej pracy na lepszych warinkach to co ??? nie poszlibyscie ?? tylko pracowali na gorszych bo to nie wypada isc do konkurencji ?>?

 • dolatas

  Oceniono 2 razy 2

  Ja nie rozumiem po co wszyscy się tym podniecają, to jest młody chłopak (w Lechu trzeci garnitur) który musi się rozwijać i uznał że od Urbana nauczy się więcej niż od Rumaka, to jest oczywiste. Jeśli chodzi o kasę to zarząd Lecha dał ciała, proste.
  Latem odejdzie Bereszyński, przyjdzie Teodorczyk i taką zamianę rozumiem, na chwilę obecną jest wartościowa, co będzie dalej czas pokaże.
  Przypominam że zarząd kilkakrotnie obiecywał i ogłaszał publicznie, że zimą Lecha wzmocni dwóch piłkarzy, którzy będą lepsi od obecnych i wzmocnią pierwszy skład, a jak na razie nie ma nic.
  Czy to znaczy, że zarząd kolejny raz na oszukał ?
  dlaczego nikt nie patrzy na błędy i puste słowa zarządu ? Przez ostatnie dwa lata rozmienili drużynę na drobne. Chwała Rumakowi że mając skład na środek tabeli zrobił tak dobry wynik.

 • uncool_ben

  Oceniono 6 razy 2

  jeśli Piekarski mówi prawdę, to zarząd Lecha dał totalnie ciała, totalnie

 • ttoorroo05

  Oceniono 6 razy 2

  A kto to jest ten Bereszynski? czy to jakis dyrektor sportowy,skaut,szatniarz klubowy? Pierwszy raz slysze.

 • sebex17

  Oceniono 1 raz 1

  nie zgadzam się że gra w piłkę to zwykła praca a przynależność klubowa to niby miłość do szefa.... można zrozumieć u piłkarzy chęć rozwoju kiedy zmieniają Kolejarza Stróże na Wisłę Kraków czy Podbeskidzie na Śląsk bo jest to na pewno krok do przodu i możliwość dalszego, szybszego rozwoju, to samo przejście z Lecha czy innych wiodących drużyn w ekstraklasie do bundesligi czy innej silnej ligi... ale przejście wychowanka, który dostawał dużo szans (jak na swoją grę) w pierwszej drużynie "swojego ukochanego klubu" do zespołu największego wroga jest czymś nieetycznym.

 • marcino8282

  0

  co ten piekarski pie... jakby bereszynskiemu nawet dali 2 razy tyle to by został w lechu !!!!!!!!! i to p[isze na weszło pl najbardziej warszawski portal gdzie nie ma nazwy LEGIA !!! bereszynski sie rozwinał w lechu i w lechu grał nie siedział na trybunach walczy o mistrzostwo w legii sie rozwinie ??? a co on ma 15 lat nie 21 ja ze skladem legii nie widze go nawet w 18 chyba ze wolski zyro radovic i rzezniczak odejda ale mowia o bitonie i małeckim ..........panie piekarski pokaż umowe jak masz jaja !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX