Sport.pl

Bartosz Bereszyński rok temu: Legia Warszawa? Nie można mieć uprzedzeń

- W piłce jest tak, że nie zawsze można grać tam, gdzie się chce. Osobiście zawsze będę oddany, moje serce będzie należało do tego zespołu, w którym będę grał, a na boisku zawsze będę dawał z siebie wszystko - mówił Bartosz Bereszyński w wywiadzie dla Ekstraklasa.net w kwietniu ubiegłego roku, gdy był wypożyczony do Warty z Lecha Poznań.
W wywiadze z 1 kwietnia 2012 r., po meczu Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz, Bartosz Bereszyński spytany o to, czy w jakiś sposób jest związany z Lechem Poznań, mówi, że "ciężko odpowiedzieć na to pytanie", a jego "serce zawsze będzie należało do tego zespołu", w którym będzie grał. Spytany, czy takim zespołem w jego przypadku mogłaby być nawet Legia Warszawa, piłkarz odpowiada: - Myślę, że nie można mieć takich uprzedzeń. Piłkarz jest tak specyficznym zawodem, że sądzę, że nie można się sugerować, czy jest to Lech Poznań, czy Legia Warszawa. Za kilkanaście lat nikt nie wyżywi mojej rodziny, a jeśli w Lechu nie będę miał okazji grać, natomiast w Legii owszem, to dlaczego miałbym z tego nie skorzystać.

Bartosz Bereszyński od 1 lipca 2013 r. będzie piłkarzem Legii Warszawa. Lech Poznań przesunął go do drużyny Młodej Ekstraklasy.

Czy pozyskanie Bartosza Bereszyńskiego to dobry transfer Legii?
Więcej o:
Komentarze (5)
Bartosz Bereszyński rok temu: Legia Warszawa? Nie można mieć uprzedzeń
Zaloguj się
 • piotr_skrzypek

  Oceniono 37 razy 17

  Niech wezmą jeszcze Ubiparipa i Legia będzia miała dwóch "superstrzelców" do opłacenia :D

 • tomekpasiak1906

  Oceniono 21 razy 11

  Niezły plan Legii który polega na przyjmowaniu piłkarzy największych wrogów. Była Polonia teraz Lech a na końcu Wisła.Teraz czekamy na Małeckiego ;)

 • arash555

  Oceniono 46 razy -12

  Wielka szkoda ze odszedl FRAJER ciekawe co tatus ku... powie temu frajerowi co porzuca swoj rodziny klub i idzie do wroga !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX