Sport.pl

Łukasz Teodorczyk jako nastolatek - zobacz jak wyglądał

Łukasz Teodorczyk, który najpóźniej od 1 lipca będzie piłkarzem Lecha Poznań, w tym roku skończy 22 lata. Wielki talent do futbolu przejawiał od dawna, jeszcze jako zawodnik Wkry Żuromin. Na jednym z filmów w serwisie YouTube można zobaczyć jak zawodnik wyglądał jako nastolatek.
Krótkie włosy, opaska kapitana i numer 10 na plecach - to Łukasz Teodorczyk w wieku nastoletnim.W opisie filmu jego autor przypomina, że Łukasz Teodorczyk ''pochodzi z miasta liczącego około 10000 mieszkańców, który w wieku 16 lat zadebiutował w seniorskiej drużynie z Żuromina. W sezonie 2008/2009 Wkra uzyskała awans do 4 ligi mazowieckiej grupa północ. Łukasz Teodorczyk uczeń gimnazjum nr 1 w Żurominie miał duży wkład w wywalczeniu prawa gry na 4 ligowych boiskach. W tym sezonie popularny 'Szaza' strzelił 36 bramek''.

Wśród filmów z boiskowymi popisami Łukasza Teodorczyka w Polonii Warszawa wyróżnia się poniższy.Na oficjalnym kanale Polonii Warszawa można też obejrzeć piłkarz, który podpisał kontrakt z Lechem Poznań radził sobie na... strzelnicy.Więcej o: