Łukasz Teodorczyk podpisał kontrakt z Lechem Poznań!

Napastnik Polonii Warszawa Łukasz Teodorczyk podpisał kontrakt z Lechem Poznań. Informację tę w rozmowie z poznan.sport.pl potwierdził menedżer zawodnika Marcin Kubacki.
Podpisana umowa wejdzie w życie 1 lipca, w momencie wygaśnięcia kontraktu Teodorczyka z Polonią. W poniedziałek mają zostać podjęte rozmowy między Lechem a warszawskim klubem w sprawie ewentualnego transferu zawodnika już zimą.

Łukasz Teodorczyk był od kilku tygodni jednym z głównych celów transferowych Lecha. Według nieoficjalnych informacji sprzed kilku dni poznański klub zgodził się zapłacić sporą prowizję menedżerowi Marcinowi Kubackiemu, co było warunkiem powodzenia transferu. Jeśli Lech poczeka do lipca, zapłaci wówczas Polonii tylko ekwiwalent za wyszkolenie piłkarza, wynoszący niewiele - zaledwie ok. 140 tys. zł. Wiadomo jednak, że poznaniakom zależy na sprowadzeniu Teodorczyka już teraz, tak by mógł przygotowywać się z nowym zespołem do rundy wiosennej i od lutego grał w Lechu. - W poniedziałek odbędą się w tej sprawie rozmowy między Lechem a Polonią - informuje menedżer Kubacki.

Lech w tych rozmowach zamierza zaoferować Polonii w rozliczeniu Jacka Kiełba, który teraz gra w Warszawie na zasadach wypożyczenia.

Łukasz Teodorczyk będzie dużym wzmocnieniem Lecha?