Sport.pl

Skrzydłowy Lecha Poznań odejdzie do Turcji? Cena - milion euro

Nie tylko francuskie Lille i kluby włoskie, ale także tureckie Bursaspor i Fenerbahce są zainteresowane sprowadzeniem skrzydłowego Lecha Poznań Aleksandara Tonewa - informuje serwis calcionews24.com
Wiadomości o możliwym transferze gracza Lecha włoskim mediom intensywnie serwuje menedżer Bułgara Gianfranco Cicchetti. Tym razem do listy klubów rzekomo zainteresowanych reprezentantem Bułgarii dodał on tureckie zespoły Bursaspor i Fenerbahce Stambuł. Serwis calcionews24.com pisze, że Aleksandar Tonew może wkrótce stać się jednym z najbardziej łakomych kąsków na europejskim rynku transferowym, a cena 1 mln euro dyktowana przez Lecha Poznań nie powinna odstraszać ewentualnych kupców.

Według nieoficjalnych informacji, Lech jest gotów sprzedać Tonewa, jednak tylko pod warunkiem że uda mu się w jego miejsce sprowadzić nowych graczy. Próba kupna jednego lewoskrzydłowego już poznańskiemu klubowi się nie powiodła - szkocki Motherwell FC odrzucił ofertę zakupu, której przedmiotem był Estończyk Henrik Ojamaa.

Więcej - tutaj.

Komentarze (3)
Skrzydłowy Lecha Poznań odejdzie do Turcji? Cena - milion euro
Zaloguj się
 • pytadokolan

  Oceniono 69 razy 55

  Skoro już powiedział że życzy sobie zmiany klubu to niech spiernicza gdzie chce. Lech powoli staje się takim polskim Arsenalem. Niby super zawodnicy, niby dobrze zarządzany, niby dobry trener ale na boisku wyglądają jak pracownik na kacu. Byle nie było że nic nie robię, byle do końca meczu.
  Piłkarz powinien sam chcieć te bramki wybijać i swoją postawą mobilizować zespół do dalszej walki.
  Najpierw sukces, ciężka praca, zapał i pasja, potem spijanie chwały i cieszenie się kuratywnymi przelewami....
  w Lechu niestety jest odwrotnie...
  Czasy kiedy Peszko, Lewy i Muraś wkładali serducho w mecze już nie wrócą... Człowiekowi serce rosło jak oglądał te widowiska.
  A teraz widać że każdy gada w swoim języku...

 • serti

  Oceniono 26 razy 22

  Za te pieniądze to jeszcze pomógłbym mu się spakować.
  Swoją drogą to co w ramach plotek transferowych wyprawiają menago i dziennikarze woła o pomstę do nieba

 • krzysiek_666

  Oceniono 5 razy 3

  Za tą cenę to sprzedawać go jak najszybciej. Poza dobrym strzałem z dystansu i szybkością niczym więcej nie dysponuje, a to trochę za mało. Zresztą sam chce odejść, a przecież z niewolnika nie ma pracownika.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX