Lech Poznań chce także obrońcę Polonii Warszawa?

Napastnik Łukasz Teodorczyk nie jest jedynym piłkarzem Polonii Warszawa, którego chce zatrudnić Lech Poznań. ?Kolejorz? chciałby mieć u siebie także bocznego obrońcę, Djordje Cotrę - twierdzi serwis warszawa.sport.pl.
W obszernym materiale o sytuacji kadrowej Polonii Warszawa czytamy, że niepewny jest los w stołecznym zespole Djordje Cotry i Aleksandara Todorovskiego. Obu zawodników właściciel klubu Ireneusz Król chciał się pozbyć już przed sezonem, "teraz też wolałby, żeby zrobili miejsce innym, mniej zarabiającym graczom. Cotrę chciałby mieć u siebie Lech Poznań" - czytamy.

29-letni Serb grał w Polonii przez ostatnie dwa lata, trafił do Polski z FK Rad Belgrad. Jest lewym obrońcą. Czy będzie w Poznaniu następcą Luisa Henriqueza, któremu kontrakt z Lechem skończy się po tym sezonie? Umowa Djordje Cotry z Polonią także obowiązuje tylko do końca czerwca 2013 roku.

"Kolejorz" negocjuje z Polonią Warszawa warunki transferu Łukasza Teodorczyka, który chce odejść z drużyny "Czarnych Koszul". Nieoficjalnie wiemy, że w ramach rozliczeń do stolicy miałby już na stałe przenieść się Jacek Kiełb, pomocnik Lecha, który teraz jest tylko wypożyczony do Polonii.

Cięcie kosztów w Polonii Warszawa. Kto odejdzie po Baszczyńskim?