Sport.pl

Trzej ważni gracze Lecha Poznań z wygasającymi umowami. Co z nimi?

PRZEGLĄD PRASY. Władze Lecha Poznań chcą zatrzymać trzech piłkarzy, którym w czerwcu kończą się kontrakty. Piłkarze nie otrzymali jeszcze propozycji nowych umów, ale ma to nastąpić w trakcie rundy wiosennej - pisze Przegląd Sportowy.
Ci trzej piłkarze to Bartosz Ślusarski, Bartosz Bereszyński i Luis Henriquez. Kontrakt Ślusarskiego przedłużony zostanie automatycznie, jeśli napastnik Lecha wystąpi w określonej liczbie meczów. - Na razie limitu nie osiągnąłem - mówi najskuteczniejszy jesienią napastnik Lecha.

Bereszyńskiemu klub chce przedstawić propozycję nowej umowy wiosną. - Wiążemy z nim przyszłość, nie chcemy, żeby odchodził. Myślę, że wywalczy sobie miejsce w składzie - mówi w Przeglądzie Sportowym trener Mariusz Rumak. Podobnie rzecz się ma z Panamczykiem Luisem Henriquezem. - Sprawę załatwimy wiosną. Luis wylatuje na zgrupowanie swojej reprezentacji, wróci do nas dopiero na obóz w Hiszpanii. Teraz nie chcemy mącić mu w głowie - informuje szkoleniowiec.

Dopiero po rundzie wiosennej Lech ma zdecydować, czy zdecyduje się wykupić Gergo Lovrencsicsa z węgierskiego klubu Lombard Papa. - Dobrze wszedł w sezon, ale potem gasł - ocenia trener Rumak.

Więcej - tutaj.

Więcej o:
Komentarze (2)
Trzej ważni gracze Lecha Poznań z wygasającymi umowami. Co z nimi?
Zaloguj się
  • penkin

    Oceniono 9 razy 1

    było by szkoda,gdyby pozbyto się Bereszyńskiego.to przyszłość Lecha.lubie jego grę.i jestem mu wierny...ahahaaa.

  • irish-jude

    Oceniono 30 razy -18

    trzech waznych!? wazny jest slusarski nie dlatego ze jest tak swietny, tylko dlatego ze jest jedyny!!! ale Panie redaktorze Bereszynski wazny?!!!!! jaja Pan sobie k urwa robi?:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX