Lech Poznań zmierzy się w lutym z Dynamem Kijów?

Mistrz Bułgarii, zespół Ludogorec Razgrad będzie pierwszym rywalem piłkarzy Lecha Poznań w towarzyskim turnieju Marbella Cup w Hiszpanii - twierdzi bułgarski klub. Jeśli lechici wygrają, być może w kolejnej rundzie spotkają się z Dynamem Kijów.
Udział w hiszpańskim turnieju, który rozpoczyna się 5 lutego, będzie dla drużyny trenera Mariusza Rumaka kluczowym elementem przygotowań do drugiej części sezonu piłkarskiego w Polsce. Podobnie było przed rokiem, gdy Lech zajął trzecie miejsce w Marbella Cup. Oprócz pojedynków o to trofeum poznaniaków czekają jeszcze w Hiszpanii inne mecze towarzyskie.

Wiadomo już, że w pierwszej rundzie turnieju Marbella Cup Lech zagra z Ludogorcem Razgrad, który jest aktualnym mistrzem kraju i dostarcza wielu piłkarzy do reprezentacji Bułgarii. Występuje w niej także pomocnik Lecha Aleksandar Tonew, o czym przypomina oficjalna strona Ludogorca, która informuje o planowanej potyczce z Kolejorzem.

Bułgarzy podają także, że zwycięzca meczu Lech - Ludogorec zagra w kolejnej rundzie z lepszym z pary Dynamo Kijów - Otelul Gałacz. Ponadto w Marbella Cup zagrają również Rubin Kazań, Dinamo Bukareszt, Torpedo Kutaisi i Atletico Paranaense.