Kasper Hämäläinen: Byłem w Poznaniu, ale niczego z Lechem nie ustaliłem

- To prawda, przyjechałem do Poznania negocjować kontrakt z Lechem - przyznaje Fin Kasper Hämäläinen na łamach szwedzkiej gazety ?Aftonbladet?. - Niczego jednak jeszcze nie ustaliłem. Ten transfer zależy od kilku rzeczy.
Szwedzcy dziennikarze "Aftonbladet" zapytali Fina Kaspera Hämäläinena z Djurgaardens Sztokholm, czy to prawda, iż był niedawno w Poznaniu i negocjował swój kontrakt z Lechem Poznań, jak donoszą polskie media. - To prawda. Byłem - odrzekł. - Lech jest zainteresowany. Rozważam ich ofertę - dodał.

Szwedzi dziwią się temu, gdyż Kasper Hämäläinen miał już wcześniej, w 2011 roku oferty z klubów niemieckich i włoskich, a jednak je odrzucił i postanowił kontynuować karierę i rozwijać się w Djurgaardens. Wiosną podpisał z nim zawodowy kontrakt. Teraz miałby zgodzić się na transfer do Polski?

- Nic nie jest jeszcze przesądzone - zastrzega reprezentant Finlandii. - Trudno mi w tej chwili powiedzieć, czy będę grał w Lechu Poznań. Ten transfer zależy od kilku rzeczy, które jeszcze się nie rozstrzygnęły - wyjaśnił enigmatycznie.

więcej tutaj