Lech Poznań wróci do tematu transferu Pawła Wszołka?

Paweł Wszołek miał trafić na Bułgarską już latem tego roku, wraz z Łukaszem Trałką. Wybrał pozostanie w Polonii Warszawa. Teraz jednak grozi jej rozpad, więc ten zawodnik ostatecznie może trafić do Lecha Poznań.
Ośmiu piłkarzy Polonii Warszawa chce rozwiązać z nią kontrakt - informują warszawskie media. W tej grupie nie ma Pawła Wszołka, ale jest niemal cały pierwszy skład. Jak sygnalizuje serwis 2x45.pl, jeśli oni odejdą, także Paweł Wszołek rozważy rozstanie się z Polonią Warszawa. Dokąd pójdzie?

Już w połowie 2012 roku Lech Poznań próbował go pozyskać. Był wówczas zainteresowany dwoma graczami warszawskiej Polonii - Łukaszem Trałką i Pawłem Wszołkiem. Łukasz Trałka na Bułgarską trafił, ale Paweł Wszołek podjął decyzję, by zostać. Jak zdradzał odpowiedzialny za transfery w Lechu członek zarządu Piotr Rutkowski, negocjacje z tym piłkarzem weszły w decydującą fazę i doszły do etapu podejmowania ostatecznej decyzji.

Paweł Wszołek został, ale pytanie, czy teraz nie zmieni zdania. Ma kontrakt do czerwca 2014 roku, musiałby go zatem rozwiązać, względnie Polonia musiałaby się porozumieć z Lechem w sprawie transferu. A Paweł Wszołek jest dziś już reprezentantem Polski.

Lech Poznań nie potwierdza zainteresowania Pawłem Wszołkiem, ale też nigdy nie potwierdził odstąpienia od prób jego pozyskania.

Czy Paweł Wszołek powinien trafić do Lecha?