Sport.pl

Szymon Pawłowski za drogi dla Lecha Poznań? Zarabiałby połowę tego, co Arboleda

80 tys. złotych miesięcznie musiałby zarabiać w Lechu Poznań Szymon Pawłowski, tyle proponuje mu Zagłębie Lubin. Zarobki rzędu połowy pensji Manuela Arboleda zapewne zablokują ten transfer do Lecha - pisze Lechpoznan.net.
Zdaniem serwisu, Zagłębie Lubin zaproponowało Szymonowi Pawłowskiemu podwyżkę jego dotychczasowych zarobków, sięgających 60 tys. zł miesięcznie, do 80 tys. zł. Ma to zablokować możliwość przejścia tego gracza do Lecha Poznań. Poznański klub bowiem prawdopodobnie tyle już nie zapłaci.

80 tys. zł to ponad połowa najwyższych zarobków w Lechu Poznań, jakie ma Kolumbijczyk Manuel Arboleda. Kolejorz zrobił dla niego wyjątek i komin płacowy. Drugi raz już tego nie zrobi.

więcej tutaj

Więcej o:
Komentarze (11)
Szymon Pawłowski za drogi dla Lecha Poznań? Zarabiałby połowę tego, co Arboleda
Zaloguj się
 • hqpoznan

  Oceniono 86 razy 36

  W końcu ten kurek w Lubinie się zakręci samo KGHM to niezłe gagatki robolom nie potrafią zapłacić a zawodnikom klubu który zawodzi co sezon płacą jakby grali co rok w LM.

 • jankes29

  Oceniono 46 razy 24

  Pawłowski to najlepszy ofensywny pomocnik naszej ligi ale niestety marnuje się w klubie gdzie nie trzeba się wysilać by być gwiazdą.Lech chciał go już trzy lata temu ale wolał ciepełko w Lubinie i dlatego nie grał na Euro nie ma go tam gdzie Lewandowski czy Rudniew i jeżeli zostanie w Zagłębiu to można położyć na nim sportowy krzyżyk.Ale czy on ma ambicje sportowe,mi się wydaje,że woli swoją kasę i role lokalnej gwiazdki niż sportowe wyzwania.Szkoda bo talent niewykorzystany w pełni ale tak w życiu bywa.

 • ketjow1978

  Oceniono 39 razy 13

  Pawłowski jest bezczelny - powinien dopłacić Rutkowskiemu za możliwość gry w Lechu.
  Na poważnie, komin płacowy w Lechu to nie tylko Arboleda, ale chyba też Murawski?

 • ergosumek

  Oceniono 6 razy 4

  Zagłębie zaczęło dobrze grać dopiero po sprowadzeniu Papadopulosa, sam Pawłowski cudów nie mógł zdziałać, ale we dwóch już im nieźle wychodzi.
  Przewiduję, że Lubin skończy sezon w ścisłej czołówce, jeśli Pawłowski zostanie, grają już naprawdę nieźle.

 • miastkowianin

  Oceniono 4 razy 2

  Mało. 80 tysięcy funtów mu dajcie. I niech nie gra. Bo tego czy taki zawodnik gra, czy nie gra nikt nie zauważy.

 • mikolaj.plank

  Oceniono 23 razy 1

  Fajnie się bawić za cudze. Z zagłębia Pawlowski wzmocni kuopio paloseura. Z Lecha ma szansę na lepszą promocję

 • snake.plissken

  Oceniono 36 razy -2

  Tak już się w tym Poznaniu nie napinajcie i nie srajcie, "że się bawią za cudze" w Lubinie, bo za publiczne pieniążki, które miasto i państwo polskie wydało na wasz poznanski stadionik, takie Zagłębie miałoby budżet na kolejne 20-25 lat.

 • ewa5.0

  Oceniono 13 razy -3

  Jak jest mądry,to pójdzie do Lecha ,nawet za troche mniej kasy na miesiąc.Z Lecha idzie się w świat a w Zagłebiu na prowincji się nie wypromuje!

 • 5tomasz62

  Oceniono 19 razy -3

  Nikt się tutaj nie napina. Poznań wybudował stadion dla siebie, a Lech żeby na nim grać musi za to płacić i to nie mało. Jednak co do zabawy za publiczne to oczywista prawda , a Zagłębie nie jest tu wcale liderem. Kiepscy biją wszystkich na łeb.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX