Sport.pl

Bartosz Bosacki: Na razie nie dostałem zaproszenia od Lecha Poznań

Były wieloletni reprezentant Lecha Poznan Bartosz Bosacki nie spotka się z przedstawicielami klubu. O takim spotkaniu wspominał podczas niedzielnej audycji w Radiu Merkury prezes klubu Karol Klimczak.
- Nie dostałem zaproszenia i nie ma tematu spotkania - powiedział POZNAN.SPORT.PL Bartosz Bosacki, który rozstał się z klubem latem 2011 roku. Nie dane mu było pożegnać się z kibicami. Lech deklaruje, że ma zamiar zorganizować Bartoszowi Bosackiemu taką możliwość, ale na razie tych deklaracji nie przekuł w czyn.

Bartosz Bosacki był zaskoczony zapowiedziami ewentualnego spotkania z władzami Lecha Poznań. - Nic mi o tym nie wiadomo, abyśmy się umawiali - powiedział.

- Zapewniam, że spotykam się często z Bartkiem Bosackim. Przy Bułgarskiej widuję się z nim częściej niż z właścicielem klubu - opowiadał w radiu prezes Karol Klimczak

Przypomnijmy, że Bartosz Bosacki mówił niedawno o tym, iż znalazł sponsora dla klubu, ale ten nie wykazał zainteresowania rozmowami. A to właśnie ten wieloletni lechita stał swego czasu za sprowadzeniem do Lecha ostatniego sponsora koszulkowego - odzieżowej firmy s'Oliver.

Czy Lech Poznań postępuje z Bartoszem Bosackim tak, jak trzeba?
Więcej o:
Komentarze (2)
Bartosz Bosacki: Na razie nie dostałem zaproszenia od Lecha Poznań
Zaloguj się
  • mateo292

    Oceniono 3 razy 3

    Zarzad Lecha to ostatni szmaciarze i kłamcy.

  • penkin

    Oceniono 3 razy -1

    Bosacki idż juz w diabły,do stu tysięcy piorunów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX