Arkadiusz Piech w Lechu Poznań? Ruch Chorzów: ?Nie sprzedamy go"

PRZEGLĄD PRASY. Napastnik Ruchu Chorzów i reprezentacji Polski Arkadiusz Piech wolałby wyjechać do zagranicznego klubu, niż zostać w Polsce, a Ruch Chorzów podkreśla, że nie chce sprzedać piłkarza do Lecha Poznań, by nie wzmacniać konkurencji - informuje ?Przegląd Sportowy".
27-letni zawodnik to jeden z trzech graczy, którym interesuje się Lech Poznań, obok Szymona Pawłowskiego i Łukasza Teodorczyka. Wszystkim 30 czerwca 2013 roku kończą się kontrakty w ich klubach. Plan Kolejorza jest taki, by podpisać umowy z zawodnikami, ważne od 1 lipca, a z obecnymi pracodawcami piłkarzy rozmawiać o niewielkiej kwocie odstępnego, za którą gracze przenieśliby się do Poznania już podczas tej przerwy zimowej.

Takie rozwiązanie w przypadku Arkadiusza Piecha kategorycznie wyklucza prezes Ruchu Chorzów Dariusz Smagorowicz. - Nie zamierzamy sprzedawać Arkadiusza Piecha do innego polskiego klubu, bo wtedy wzmocnilibyśmy naszych konkurentów - mówi w "Przeglądzie Sportowym". Dziennik informuje także, że "reprezentacyjny snajper wolałby wyjechać do zagranicznego klubu".

Ruch nie sprzeda piłkarza Lechowi!

Najbardziej chciałbym/-abym, żeby Lech Poznań sprowadził zimą: