Sport.pl

Menedżer Teodorczyka: Lech Poznań interesuje się Łukaszem

- Lech Poznań jest wśród klubów, które interesują się Łukaszem Teodorczykiem - mówi menedżer napastnika Polonii Warszawa Marcin Kubacki. - Nie jest jednak klubem jedynym, w grę wchodzą też m.in. Legia Warszawa i Wisła Kraków - dodaje.
Kontrakt Teodorczyka kończy się w czerwcu, nie oznacza to jednak, że wtedy 21-letni zawodnik będzie mógł za darmo opuścić swój klub. Polonii będzie się należał tzw. ekwiwalent za wyszkolenie. Jak duży? - Według mojej wiedzy, to ok. 140 tys. zł - mówi menedżer piłkarza Marcin Kubacki. Jak na klasę Teodorczyka, który jesienią był jednym z najlepszych graczy ekstraklasy i znajduje się w gronie potencjalnych reprezentantów Polski, to kwota śmiesznie niska.

Teodorczyk niemal na pewno nie przedłuży umowy z Polonią, a jego agent twierdzi, że ma dla niego oferty z klubów krajowych i zagranicznych. - Jest wśród nich Lech, ale także Legia Warszawa i Wisła Kraków - mówi Marcin Kubacki. Umowę z nowym klubem, obowiązującą od lipca, mógłby podpisać już w styczniu. Wtedy jednak właściciel Polonii Ireneusz Król mógłby puścić go do nowego klubu już zimą (ale za znacznie większą opłatą - mówi się nawet o pół miliona euro). Drugą opcją jest zesłanie do tzw. klubu kokosa - a to w Polonii oznacza pół roku bez szans na grę.

Czy Łukasz Teodorczyk byłby wzmocnieniem Lecha Poznań?
Więcej o:
Komentarze (10)
Menedżer Teodorczyka: Lech Poznań interesuje się Łukaszem
Zaloguj się
 • kosmyg

  Oceniono 37 razy 33

  Wisła? Ten klub od 5 lat jest na równi pochyłej - niestety, ale ciągłe sprzedawanie najlepszych i łatanie dużo słabszymi... brak drużyny juniorskiej... tutaj nie ma na czym budować i jeden czy dwóch zawodników niczego nie zmienią.

 • minasz

  Oceniono 23 razy 21

  rozumiem rozwoj sportowy ale legii ci theo nie wybaczymy

 • lares87

  Oceniono 48 razy 20

  Do Legii wiadomo nie pójdzie, Wisła się nie liczy w tym sezonie, witamy więc w Poznaniu.

 • izabelin56

  Oceniono 27 razy -3

  Bez honoru chłopak. Przejść z Polonii do Legii to już obciach, a z Warszawy do Poznania to już w ogóle. Widać, że identyfikacja z klubem, w którym gra, zerowa. Fakt, że ten nowy prezio ze Śląska finansowo ich tam nie rozpieszcza, ale czy tylko o kasę chodzi? Temu ch...owi menadżerowi na pewno, ale piłkarz powinien odczuwać choć minimalny związek emocjonalny ze swoim klubem, drużyną, kumplami, a nie iść, a właściwie biec, gdzie więcej dadzą. Oby się zresztą nie przeliczył.

 • warszawiak2309

  Oceniono 30 razy -8

  Nie damy Teo do żadnego polskiego klubu. Lech zdech, Wisła skisła, a Legia to stara k.... legia j...... jest, legię trzeba p.......... ległę CWKS. Jeśli go sprzedać, to tylko tam gdzie się rozwinie a nie do kopaczy.

 • jaras65

  Oceniono 26 razy -10

  Bez przesady !!!!
  Po co nam ten przereklamowany grajek !!!
  Na razie strzelił kilka bramek i nic więcej !!
  Ślusarz strzelił duzo więcej i co ?? Jest super snajperem ??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX