Lech Poznań podał ceny karnetów na rundę wiosenną. Jest drożej

Od 200 do 360 zł kosztuje normalny karnet na wiosenne mecze Lecha Poznań. Klub uruchamia sprzedaż już przed świętami, a tych, którzy się pospieszą, kusi promocją.
Stadion przy ul. Bułgarskiej podzielony jest na trzy strefy: najdroższą A (miejsca wzdłuż linii bocznych boiska), pośrednią B (miejsca na narożnikach) i najtańszą C (miejsca za bramkami). Karnet normalny, kupowany bez żadnej z licznych zniżek i poza okresami promocji, kosztuje odpowiednio 360, 280 i 200 zł. To o ok. 30 proc. drożej niż jesienią mijającego roku, ale klub podkreśla, że w tej cenie jest nie siedem (jak jesienią), a osiem spotkań ekstraklasy. Utrzymany zostaje 50-procentowy rabat dla dzieci do 13. roku życia, seniorów powyżej 65. roku życia oraz wszystkich kobiet.

Pierwsze 1922 osoby, które kupią karnet i zdążą to uczynić jeszcze w tym roku, mogą liczyć na dodatkową zniżkę w promocji przygotowanej na 90-lecie klubu założonego właśnie w 1922 r. Zapłacą wówczas 310, 240 i 170 zł.

Lech podał też ceny biletów na poszczególne mecze rundy wiosennej. Najtaniej będzie można wejść na spotkania z GKS Bełchatów, Zagłębiem Lubin i Podbeskidziem Bielsko-Biała (od 25 do 45 zł). Najdroższe wejściówki będą obowiązywał na mecz z Wisłą Kraków (od 45 do 70 zł). Ceny biletów na ostatni mecz sezonu z Koroną Kielce klub nie podał.

Dlaczego Lech już teraz sprzedaje karnety? Przeczytaj na blogu Radosława Nawrota.