Sport.pl

Piotr Reiss do końca sezonu w Lechu Poznań. Potem uroczyste pożegnanie

- Piotr Reiss to ikona naszego klubu, w szatni stanowi przykład profesjonalizmu dla młodszych piłkarzy. Właśnie przedłużyliśmy z Piotrkiem kontrakt - mówi właściciel Lecha Poznań Jacek Rutkowski, cytowany przez portal interia.pl. Po zakończeniu kariery Piotr Reiss ma pracować w Kolejorzu.
40-letni piłkarz trafił do Kolejorza w ostatniej chwili podczas letniego okresu transferowego. Podpisał półroczny kontrakt, ale jeszcze w trakcie rundy trener Lecha Poznań Mariusz Rumak mówił, że chce, aby Piotr Reiss został w drużynie do końca sezonu. - Nie mam wątpliwości, że runda wiosenna będzie moją ostatnią w karierze - mówił kilka dni temu sam zawodnik.

O tym, że nowa umowa z piłkarzem została już podpisana, informuje właściciel Kolejorza Jacek Rutkowski: - Piotr Reiss to ikona naszego klubu, w szatni stanowi przykład profesjonalizmu dla młodszych piłkarzy. Właśnie przedłużyliśmy z Piotrkiem kontrakt. Będzie grał u nas do czerwca, a wówczas urządzimy mu uroczyste zakończenie kariery piłkarskiej.

Interia.pl dodaje także, że po zakończeniu kariery Piotr Reiss "ma wykorzystywać swe doświadczenie i pracować przy Bułgarskiej".

Już teraz doświadczony piłkarz współpracuje z poznańskim klubem poza boiskiem. Prowadzona przez niego szkółka dla młodych piłkarzy Akademia Reissa wchodzi w skład systemu szkolenia Lecha Poznań.

Piotr Reiss przedłużył kontrakt z Lechem Poznań

Podoba mi się, jak Lech Poznań postępuje z Piotrem Reissem
Więcej o:
Komentarze (2)
Piotr Reiss do końca sezonu w Lechu Poznań. Potem uroczyste pożegnanie
Zaloguj się
 • franklin

  Oceniono 24 razy -4

  Plan obchodów zakończenia kariery przez Piotra Reissa:

  1. Rozgrzewka
  2. Kwiaty, puchary, pamiątkowa patera
  3. Mecz
  4. Owacja na stojąco zgotowana przez kiboli Lecha
  5. Uroczysty przejazd do Wrocławia
  6. Ponowna zmiana nazwiska z Reiss na R.

 • mw1916

  Oceniono 12 razy -6

  ciekawe jak piotr r obstawia ten plan,
  moze wyglosi jeszcze mowe do kotla zze only yu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX