Właściciel Kolejorza: Lech Poznań nie jest na sprzedaż. Nigdy!

- Jesteśmy bliscy doprowadzenia do sytuacji, że działalność klubu będzie się bilansowała - mówi właściciel Lecha Poznań Jacek Rutkowski na portalu interia.pl. Zarzeka się też, że Kolejorz nie jest na sprzedaż.
- Lech Poznań nie jest na sprzedaż. Nigdy! I nie jest tak, że brakuje ewentualnych chętnych kontrahentów - mówi Jacek Rutkowski. Przyznaje też, że chce, by coraz więcej do powiedzenia miał w klubie jego syn Piotr. Już teraz Rutkowski junior jest członkiem zarządu i dyrektorem sportowym Lecha, uczestniczy w posiedzeniach komitetu transferowego klubu. "Jacek Rutkowski nie ukrywa, że dyskusje bywają gorące, by nie rzec - burzliwe".

Co do planów transferowych Lecha, to miały być one "bogate, ale zmienił je raport rady nadzorczej spółki. Nie znaczy to jednak, że Kolejorz nie wykona ruchów transferowych" - czytamy dalej. "Uczymy się na błędach i z pewnością tych popełnionych po mistrzostwie Polski nie popełnimy - deklaruje właściciel Lecha mając na myśli zbyt duże wydatki na transfery, które klubowi w pewnym momencie odbiły się czkawką".

Ważna deklaracja właściciela Lecha Poznań

Cieszy Cię deklaracja Jacka Rutkowskiego?