Sport.pl

Bartosz Ślusarski: Trener mi powiedział, że przyjdzie nowy napastnik

Lech Poznań zimą chce sprowadzić nowego napastnika. Wieść niesie, że jeden już uzgodnił warunki transferu i gdy lechici wrócą na treningi z urlopów 7 stycznia, zobaczymy już nowego snajpera w barwach Kolejorza. Czy będzie lepszy od Bartosza Ślusarskiego?
- Jestem po rozmowie w tej sprawie z trenerem Mariuszem Rumakiem - mówi piłkarz Lecha Poznań. - Szkoleniowiec powiedział mi, że przychodzi nowy piłkarz, bym był tego świadom. Przyjąłem to do wiadomości. Nie sądzę jednak, aby tak od razu wygryzł mnie ze składu i abym ja z definicji musiał stracić na tej rywalizacji.

Trener Mariusz Rumak sam stwierdził, że nowy napastnik z definicji miejsca w składzie nie dostanie i że najpierw musi wygrać rywalizację z Bartoszem Ślusarskim. Kąśliwi komentatorzy na forum POZNAN.SPORT.PL od razu wtedy stwierdzili, że jeśli miałby jej wygrać, to podważa to sens takiego transferu.

Bartosz Ślusarski mówi jednak: - Latem tego roku trener Rumak postawił na mnie w trudnej dla mnie sytuacji. Liczę na to, że i wiosną na mnie postawi.

Więcej o: