Bosacki znów miał sponsora dla Lecha Poznań. Klub się nie odezwał przez trzy miesiące

PRZEGLĄD PRASY. Po tym jak z końcem czerwca wygasła umowa z firmą s.Oliver, Lech Poznań nie ma sponsora, który płaciłby za reklamę na koszulkach piłkarzy. Ostatni kontrakt załatwiły nie władze, ale Bartosz Bosacki, z którym klub pożegnał się półtora roku temu. - Teraz też miałem firmę gotową do tego, żeby stać się sponsorem klubu. Potrzebowałem tylko sygnału, żeby umówić spotkanie. Przez trzy miesiące nie było z klubu żadnego odzewu - mówi były reprezentant Polski w Przeglądzie Sportowym.
- Widać ktoś przy Bułgarskiej uznał, że skoro ja maczam w tym palce, należy odpuścić. Jeśli uważają, że mają świetnych pracowników, którzy są w stanie tę umowę załatwić, to proszę bardzo. Nie mam zamiaru być przeszkodą. Wciąż jest możliwe porozumienie, choć już nie na takich warunkach, jak było to wcześniej. Ja już się jednak w to nie mieszam - dodaje Bartosz Bosacki.

Były obrońca Lecha Poznań i reprezentacji Polski dementuje jednocześnie plotki o swoim powrocie do Kolejorza: - Chcę powiedzieć wyraźnie, że nie miałem żadnego sygnału z Lecha, jakby temat pod tytułem ''Powrót Bosackiego'' w ogóle nie istniał, więc właściwie nie ma o czym rozmawiać - mówi. Zasłużony dla Lecha Poznań zawodnik przestaje też wierzyć w to, że klub zorganizuje mu pożegnanie z kibicami.

Bartosz Bosacki z futbolem oficjalnie się nie żegna, tydzień wcześniej dostał propozycję z ekstraklasy, ale podtrzymuje deklarację, że nie zagra już w innym polskim klubie.

''Fart Lecha Poznań''

Bartosz Bosacki powinien...