Sport.pl

Szymon Drewniak przed Korona - Lech: To może być jak wojna

Lech Poznań w swoim ostatnim meczu ligowym w tym roku zagra w Kielcach z Koroną (niedziela, godz. 17). Poznański pomocnik Szymon Drewniak mówi o rywalach: - Grają bardzo twardo. Może to być momentami taka wojna, jeśli ktoś odpuści, o wszystkim zadecydują detale.
Za kielczanami ciągnie się opinia zespołu grającego najostrzej w ekstraklasie. Co o tym sądzi pomocnik Lecha Poznań Szymon Drewniak? - Korona dobrze czuje się u siebie. Zwykle od pierwszego gwizdka sędziego atakuje pięcioma, sześcioma zawodnikami. To zespół, który nie odpuszcza i jest skuteczny - opowiada.

Lech Poznań ma spore problemy zdrowotne w zespole. Mimo to młody piłkarz jest optymistą: - Mamy kadrę o dużym potencjale i każdy może zastąpić piłkarza mającego w danym momencie kontuzję. Do tego jesteśmy silni mentalnie, co niejednokrotnie udowodniliśmy w obecnym sezonie. Z tą sytuacją także sobie poradzimy - twierdzi.

Więcej o:
Komentarze (2)
Szymon Drewniak przed Korona - Lech: To może być jak wojna
Zaloguj się
 • kaktus118

  Oceniono 5 razy 3

  "Mamy kadrę o dużym potencjale"

  Z Tobą Drewniaku na pewno.

  "Do tego jesteśmy silni mentalnie"

  Czy ten człowiek się za mocno uderzył w główkę? Jeśli tylko pierwsi stracą bramkę, to mecz jest pozamiatany, faktycznie niesamowita odporność psychiczna i siła mentalna.

 • ketjow1978

  Oceniono 2 razy 0

  "Mamy kadrę o dużym potencjale i każdy może zastąpić piłkarza mającego w danym momencie kontuzję. Do tego jesteśmy silni mentalnie, co niejednokrotnie udowodniliśmy w obecnym sezonie. Z tą sytuacją także sobie poradzimy" - kadra faktycznie silna, mentalnie też mocna, pokazaliście Legii czy Śląskowi że 5-0 z Wami/nami nie wygrają, mimo tego że wszyscy się tego po 3-0 spodziewali :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX