Sport.pl

Jose Bakero znalazł nowy klub? Wikipedia podaje, że to...

Były trener Lecha Poznań, Hiszpan Jose Bakero od 4 grudnia jest trenerem wicelidera serbskiej ekstraklasy Crvenej Zvezdy Belgrad. Tak przynajmniej twierdzi angielska Wikipedia. Media w Serbii wymieniają Hiszpana wśród kandydatów do objęcia tego stanowiska.
Jose Bakero jest bezrobotny od lutego tego roku, gdy po porażce 0:3 z Ruchem Chorzów został zwolniony z Lecha Poznań. Potem starał się o pracę w Hajduku Split, był też wiązany z klubem z Kadysku z drugiej ligi hiszpańskiej. Teraz był wymieniany w gronie kandydatów do stanowiska trenera Crvenej Zvezdy Belgrad, podobnie jak m.in. Victor Munoz, Patrick Kluivert, Ricardo Sa Pinto czy Ilija Petković.

Według angielskiej wersji Wikipedii Jose Bakero został 4 grudnia trenerem Crvenej Zvezdy. Problem w tym, że potwierdzenia tej informacji nie ma w serbskich mediach. Najnowsza wersja jest taka, że na stanowisku w belgradzkim klubie pozostanie Aleksandar Janković. Powód? Crvena Zvezda przeżywa kłopoty finansowe i nie stać jej na zagranicznego szkoleniowca.

Więcej o: