Aleksander Wandzel znów trenuje z Lechem Poznań

Po wielotygodniowej przerwie spowodowanej kontuzją w treningach Lecha Poznań znów uczestniczy Aleksander Wandzel, bramkarz reprezentacji Polski U-18. Na mecz do Kielc jednak nie pojedzie, mimo że niezdolny do gry jest numer jeden w bramce Kolejorza - Jasmin Burić.
Przy pladze kontuzji i epidemii grypy, która zdziesiątkowała zespół Lecha, wiadomość o powrocie do zdrowia Aleksandra Wandzela bardzo ucieszyła trenera Mariusza Rumaka. - Cieszę się, że jest już zdrowy i wznowił treningi z pełnym obciążeniem - mówi szkoleniowiec. - Mam nadzieję, że już nic złego z jego zdrowiem nie będzie się działo, bo to zawodnik z bardzo dużym potencjałem na grę w ekstraklasie. Lech może już wkrótce mieć z niego wielką pociechę.

Aleksander Wandzel nie ma jednak szans na załapanie się do kadry na niedzielny mecz z Koroną Kielce, mimo że uraz łokcia wyeliminował z gry Jasmina Buricia, podstawowego bramkarza Lecha. Tak jak w meczu ze Śląskiem Wrocław w poznańskiej bramce znów stanie Krzysztof Kotorowski, a rezerwowym golkiperem będzie Jakub Miszczuk. - Kuba jest w pełnym treningu, a Olek trenował dopiero dwa dni - wyjaśnia Mariusz Rumak.