Sport.pl

Jakub Wilk - z Lecha Poznań do Jagiellonii Białystok?

PRZEGLĄD PRASY. Niechciany w Lechu Poznań pomocnik Jakub Wilk może już tej zimy opuścić klub z Bułgarskiej. Zainteresowana piłkarzem jest Jagiellonia Białystok - informuje ?Przegląd Sportowy?
"Skoro zespołowi nie grozi walka w czołówce tabeli, a spadkowicze są właściwie wyłonieni, to szefowie klubu nie porwą się na rewolucję. Jaga planuje wzmocnienia dwoma piłkarzami - obrońcą i pomocnikiem. Na tę drugą pozycję ma zostać zatrudniony Wilk, który na rundę wiosenną był wypożyczony do Lechii i spisywał się dobrze, więc powinien być ciekawą inwestycją dla białostoczan. Na lewym skrzydle rywalizowałby z Gruzinem Niką Dzalamidze" - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

27-letni piłkarz już prawie miesiąc temu dowiedział się od trenera Mariusza Rumaka, że może rozglądać się za nowym klubem. - Przeprowadziłem z nim rozmowę, poinformowałem go o tym, aby jego menedżer mógł zacząć działać - mówił trener Rumak. - Do końca rundy zostało kilka meczów, nie widzę przeszkód, by Jakub Wilk wykorzystał ten czas na to, by pokazać się nowemu pracodawcy.

Dość szybko zainteresowanie wychowankiem poznańskiej Trzynastki wyraziła Lechia Gdańsk. Teraz do gry wchodzi klub z Podlasia. W tym sezonie Jakub Wilk zagrał w pięciu meczach ekstraklasy, ale tylko raz w wyjściowej jedenastce.

Jakub Wilk ma wzmocnić Jagiellonię

Więcej o:
Komentarze (5)
Jakub Wilk - z Lecha Poznań do Jagiellonii Białystok?
Zaloguj się
 • mateo292

  Oceniono 21 razy 11

  Kandydaci Rumaka na skrzydło:
  Kiełb nie
  Tonev nie
  Wilk nie
  Ubiparip tak !!!
  Wiedza trenerska Rumaka jest porażajaca !!!!
  Kotora wystaw na skrzydło Ośle !!!

 • przemciu004

  Oceniono 2 razy 0

  gie!!! będzie wszystkich zawdoników za darmo oddawał już ci nie wystarczy żeś oddał Wojtkowiaka,Stilicia, a teraz zcze wilka przyda się jak np teraz mógłby za możdżenia która za kartki pałzuie

 • przemciu004

  Oceniono 1 raz -1

  sory za błedy ale mi sie myszka psuła

 • ewa5.0

  Oceniono 8 razy -2

  Przecież ten idiota ,ze swoją zakichaną wizją,pozbędzie się wszystkich wartościowych piłkarzy.A gdy już rozwali Lecha dokumentnie ładnie przeprosi, i będzie o.k. Rumak won z Lecha -ale już!!!

 • autwywalczyl

  Oceniono 9 razy -7

  Myslisz, ze lech ma wysoką frekwencję? niekoniecznie, zobacz jak wygląda zestawienie proporcji liczby mieszkanców, do średniej frekwencji na trybunach.
  autwywalczyl.blox.pl/2012/10/Bardziej-miarodajna-frekwencja-na-polskich.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX