Sport.pl

Przyszłość Lecha Poznań rysuje się w czarnych kolorach

PRZEGLĄD PRASY. Ultrasi Kolejorza doskonale zdawali sobie sprawę z konsekwencji, a jednak nie wahali się złamać przepisów obowiązujących na meczach naszej ekstraklasy. Zrobili to z premedytacją - pisze ?Głos Wielkopolski? po zajściach w czasie piątkowego meczu Lech Poznań - Śląsk Wrocław. Wieszczy przyszłość Lecha w czarnych kolorach.
"Głos Wielkopolski" pisze o tym, że kibice Lecha Poznań zorganizowali zadymę z premedytacją i pełną świadomością grożących klubowi konsekwencji. Gazeta zwraca uwagę na to, że podczas meczu zawiódł zupełnie system zabezpieczeń, który kosztował krocie. Kibice nie mieli żadnych problemów z wniesieniem rac. Teraz przyszłość Lecha rysuje się w czarnych barwach - frekwencja i wpływy z biletów drastycznie spadną, nie wiadomo, jak na tę sytuację zareagują sponsorzy. Kolejorz jest na etapie pozyskiwania sponsora głównego, co teraz będzie zapewne utrudnione. Do tego dojdą oczywiście kary i zamknięcie trybuny.

więcej na ten temat tutaj

Więcej o:
Komentarze (26)
Przyszłość Lecha Poznań rysuje się w czarnych kolorach
Zaloguj się
 • tsuranni1

  Oceniono 281 razy 153

  tak się kończą konszachty z półmózgami. Rutkowskim się wydawało, że przekupią tych bandytów kiełbaskami dla ich wodza i trybuną na wyłączność, a w zamian będą ich kontrolować jak stado baranów i na tym zarabiać. Niestety półmózgi nie myślą jak ludzie, ich psychika jest zryta i nieobliczalna, dlatego plan ten już w momencie powstania skazany był na niepowodzenie.
  Trzeba było panie Rutkowski juz na początku postawić weto dla barbarzyńskiego "dopingowania", wywalić bandytów ze stadionu i postawić na może wolniejsze, ale jednak, zapełnianie stadionu przez normalnych ludzi.
  Teraz ktoś się obudził z ręka w nocniku.

 • fiflaka

  Oceniono 105 razy 71

  Ci co jadą po GW nie wiem czy zauważyliście ale to jest przegląd prasy i fragment artykułu z Głosu Wielkopolskiego i do niego odniesienie.
  To o bombie dymowej też nie było autorstwa GW tylko epoznan.pl

  Niech Wam się lampka w końcu zapali, że to nie GW się na Was uwzięła tylko, że już innym też zaczyna to przeszkadzać.

 • szalonyskrzydlowy

  Oceniono 92 razy 56

  Piszę z Warszawy i nie jestem kibicem Lecha, ale cholernie szkoda, że wasz klub jest ściągany na dno przez kibolskie bydło.
  Macie fajny stadion, wysoką frekwencję, wciąż dobrą drużynę... szkoda, naprawdę, szkoda...

 • kirg77

  Oceniono 69 razy 39

  Na każdym stadionie to samo.Czy to Poznań,Wrocław czy Wa-wa wszędzie spotkasz takich bezmózgów!!!

 • kkskris1

  Oceniono 60 razy 32

  frajerom z 2 nigdy nie zależało na Lechu dal nich najważniejsze żeby parówki i Cocolino dobrze schodziło w poprzednim sezonie też tylko głupi protest dal nich się liczył a drużynę mieli w dup...

 • voooo

  Oceniono 62 razy 26

  Może zrozumieją, że rozmowy, układy z kibolami nie mają sensu.

  Ekstraklasa SA też niech się opamięta z tą legalizacją rac. Nic to nie da, będą chcieli więcej.
  A co będzie w pucharach? Zrobią nam wstyd na całą Europę.

 • pablovsky44

  Oceniono 48 razy 22

  Prawda jest taka, że pseudokibole, którzy nazywają się "ULTRASAMI" to 13-17 letnie "dziecioki" z patologicznych rodzin! Chleją, ćpają i są na świetnej drodze, żeby zostać bandytami, którzy spędzą w pierdlu resztę życia, przynajmniej połowa z nich. Wykrzywione twarze, łyse ogolone głowy, tatuaże, białe skarpetki i kaptury, to są kibole?! To BANDYCI, których ŻADEN POWAŻNY KLUB SPORTOWY W EUROPIE NIE WPUŚCIŁBY NA TRYBUNY! Dla nich nie istnieje pojęcie futbolu, ba! Połowa nie zna zasad gry! Dla nich liczy się tylko kumpel, gorzała, dragi i zadyma! Tak wyglądają dziś "fani" kolejorza! Ale jaki zarząd, jaki prezes, tacy kibole! DO ZOBACZENIA W 2. LIDZE!

 • niedlapoprawnosci

  Oceniono 32 razy 20

  Jedna, ale moim zdaniem fundamentalna uwaga. Zarówno na stronie gazeta.pl jak i na innych portalach i w gazetach jest po prostu zatrzęsienie tekstów o skandalicznym zachowaniu kiboli z Poznania i z Warszawy. Tym czasem im w to graj. Oni zrobili dym, żeby było głośno. Odpowiednią karą dla nich byłoby milczenie, zwykły komunikat z informacją, że wojewoda zamknął stadion wystarczy. A tak każdy tekst zagrzewa ich do boju i upaja poczuciem zwycięstwa. Po co pisać o tym, że na Legii nie ma kiboli, po co pisać o tym, że kibole Wisły oglądali mecz na telebimie (do tego jeszcze dodano zdjęcia, moje pytanie brzmi kto im pozwolił na tego typu zgr0madzenie), po co pisać, jak to się kibolom Lecha udało zrobić zadymę. W ten sposób pośrednio legitymizujecie ich działania. Tego typu zachowania należy wyeliminować z życia publicznego dlatego nie warto o nich pisać. Choć czasami trzeba. Ale słabo mi się robi jak większość doniesień sportowych dotyczy awantur na trybunach, albo awantur w zespołach (piłkarze Śląska broni kolegi pijaka). Bez sensu. Szkoda czasu na degeneratów.

 • dra-h

  Oceniono 88 razy 8

  Redaktorze poz - w gimnazjum dzieci dłuższe prace pisemne na matematyce piszą...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX