Sport.pl

Wydział Bezpieczeństwa PZPN stawia zarzuty Lechowi Poznań

PRZEGLĄD PRASY. Wygląda na to, że zamknięcie stadionu nie będzie jedyną sankcją za zadymę na meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław. Andrzej Bińkowski, szef Wydziału Bezpieczeństwa PZPN, mówi na łamach ?Przeglądu Sportowego?, że brakuje mu słów, aby opisać zdarzenia z piątkowego meczu.
Zdaniem szefa Wydziału Bezpieczeństwa PZPN winę za zaistniałą sytuację ponosi także Lech Poznań, który pozwolił na wniesienie na stadion tak dużej liczby środków pirotechnicznych. Andrzej Bińkowski mówi, iż rozumie, że wszystkiego na bramce nie da się wychwycić, zwłaszcza rac wielkości kciuka, jednakże tym, co odpalono w Poznaniu można by oświetlić cały stadion.

Wydział Bezpieczeństwa zapowiada surowe konsekwencje dla Lecha Poznań, i to nie tylko finansowe. Decyzję podejmie Komisja Ligi Ekstraklasa SA.

więcej tutaj

CZY LECH POZNAN POWINIEN BYĆ UKARANY ZA TO, CO SIĘ STAŁO?

Więcej o:
Komentarze (6)
Wydział Bezpieczeństwa PZPN stawia zarzuty Lechowi Poznań
Zaloguj się
 • mati352008

  Oceniono 29 razy 11

  Teraz to pewnie Florek zamknie stadion na połowę sezonu, ekstraklasa nałoży super kare pieniężną, a na końcu Rutkowski powie że wzmocnień nie ma bo trzeba było kary zapłacić, stadion pusty to klub nie zarobił.Szkoda że niektórzy ludzie nie myślą, znowu dajemy narzędzia warszawce do przykładnego ukarania, a potem będzie lament i płacz że to specjalnie przeciwko Lechowi.

 • david35

  Oceniono 18 razy 10

  To jest tak, gdy agencję ochrony bierze się ze spółdzielni inwalidów. A że akurat była zmiana niewidomych i niedowidzących, to skutki mamy. Podobno przed meczem dokładnie obszukano jedynie młodzież do 12 roku życia i matki z dziećmi.

 • hqpoznan

  Oceniono 22 razy 8

  Zadyma... :D faktycznie dużo było dymu

 • bigpiwosz

  Oceniono 13 razy 5

  Ty mistrzu co do kar to Wiara Lech płaci dołożyłem się do oprawy i do kary również.

 • shravakayana

  Oceniono 4 razy 4

  o ile wiem zdyma to bójki pseudokibiców a nie odpalanie rac... wszak nie kazdy musi byc przesadnie inteligentny i znac znaczenie tak trudnych wyrazów...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX