Sport.pl

Ciąg dalszy problemów Lecha Poznań w obronie: Wołąkiewicz i Kamiński z urazami

- Bolą mnie plecy, może to dysk - mówi Hubert Wołąkiewicz. - To samo co ostatnio - kwituje krótko Marcin Kamiński. O tym, jak poważne są kłopoty Wołąkiewicza z kręgosłupem i Kamińskiego z odnowioną kontuzją stawu skokowego, okaże się po poniedziałkowych badaniach. Wszystko wskazuje na to, że przeciw Koronie w Kielcach znów nie wystąpi Jasmin Burić.
Przy czarnym scenariuszu, pamiętając o długotrwałej kontuzji Manuela Arboledy, w ostatniej jesiennej kolejce przed Krzysztofem Kotorowskim musieliby wystąpić: Luis Henriquez, a także trzej gracze z piątki Kebba Ceesay, Ivan Djurdjević, młodziutki Tomasz Kędziora oraz pomocnicy Mateusz Możdżeń i Łukasz Trałka.

Grę defensywną Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław (0:3) obrońca Hubert Wołąkiewicz podsumowuje krótko: - To zatrważające. Tracimy znów trzy bramki u siebie, nie mamy nic na swoje usprawiedliwienie.

Więcej o:
Komentarze (2)
Ciąg dalszy problemów Lecha Poznań w obronie: Wołąkiewicz i Kamiński z urazami
Zaloguj się
 • 2otija2

  Oceniono 3 razy 3

  Mozdzen dostal 4 kartke, nie zagra w nastepnym meczu. Na 100% bd to wygladalo tak. Heriquez-Djuka, Keba(b) :)-Kedziora.
  Ewentualnie boczni odwrotnie. Bo nie wiem jak ten mlody da sb rade na nie nominalnej pozycji Luis kiedys tan gral.

  Kikut w Ruchu, Wojtkowiak w 2bdlidze, Arboleda kontuzja. Czyli obrony brak, Tralka i Muras sa bezjonkurencyjni ale to przez brak konkurencji a niema. Tonev na lawce to wszystko daje brak pomocy, Slusarz w zyciowej formie i nic bo Bereszynski podobno ma jeszcze czas a Reksia na boisku w akcji bramkowej to nikt nie widzial. Do tego szczescie przestalo sprzyjac,

  Slowoto na poziomie gry druzyny,

 • soku3

  0

  Mateusz Bany: „Wiem, że Lech mnie obserwował” - echosportu.pl/mateusz-bany-wiem-ze-lech-mnie-obserwowal/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX