Serwis epoznan.pl: Na meczu Lech-Śląsk rzucono bombę dymną w sektor dziecięcy

PRZEGLĄD PRASY. Podczas meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław w stronę przejścia na sektor dziecięcy poleciały petardy hukowe, a w drugiej połowie kibice Kolejorza rzucili w siedzące w sektorze dzieci bombę dymną i petardę - donosi portal epoznan.pl i zamieszcza zdjęcie bomby dymnej znalezionej w tym sektorze.
Podczas meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław doszło do odpalenia wielu zabronionych rac i bomb dymnych . Jak czytamy na serwisie epoznan.pl: "Znaczna część petard hukowych wybuchała w przejściu na zajmowany przez dzieci sektor na pierwszej trybunie. Ponadto kibole Lecha około 55. minuty meczu rzucili z "Kotła" na sektor dziecięcy bombę dymną, która wywołała wśród najmłodszych kibiców Kolejorza panikę, oraz petardę hukową". Serwis zamieszcza także zdjęcie takiej bomby dymnej znalezionej na sektorze dziecięcym oraz opinię świadka, który rzucających kibiców nazywa "bambusami z kotła".

Tutaj więcej na ten temat

Serwis epoznan.pl zamieścił także film, na którym kibice Kolejorza wkraczają na zamknięte piętro drugiej trybuny i przeganiają stamtąd stewardów.