Sport.pl

Serwis epoznan.pl: Na meczu Lech-Śląsk rzucono bombę dymną w sektor dziecięcy

PRZEGLĄD PRASY. Podczas meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław w stronę przejścia na sektor dziecięcy poleciały petardy hukowe, a w drugiej połowie kibice Kolejorza rzucili w siedzące w sektorze dzieci bombę dymną i petardę - donosi portal epoznan.pl i zamieszcza zdjęcie bomby dymnej znalezionej w tym sektorze.
Podczas meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław doszło do odpalenia wielu zabronionych rac i bomb dymnych . Jak czytamy na serwisie epoznan.pl: "Znaczna część petard hukowych wybuchała w przejściu na zajmowany przez dzieci sektor na pierwszej trybunie. Ponadto kibole Lecha około 55. minuty meczu rzucili z "Kotła" na sektor dziecięcy bombę dymną, która wywołała wśród najmłodszych kibiców Kolejorza panikę, oraz petardę hukową". Serwis zamieszcza także zdjęcie takiej bomby dymnej znalezionej na sektorze dziecięcym oraz opinię świadka, który rzucających kibiców nazywa "bambusami z kotła".

Tutaj więcej na ten temat

Serwis epoznan.pl zamieścił także film, na którym kibice Kolejorza wkraczają na zamknięte piętro drugiej trybuny i przeganiają stamtąd stewardów.Więcej o:
Komentarze (19)
Serwis epoznan.pl: Na meczu Lech-Śląsk rzucono bombę dymną w sektor dziecięcy
Zaloguj się
 • tpiwo

  Oceniono 32 razy 20

  to tak jak się spierdzieć przy kolacji, niektórzy się śmieją z parówką w ustach a innym jest wstyd i czują smród.

 • becizna23

  Oceniono 65 razy 7

  Panie Wojewodo! Zamknąć stadion na całą rundę wiosenną! Nałożyć karę w wysokości miliona złotych - pseudokibole niech płacą. Skandal. "Wzorujemy się na najlepszych" - powtarzają władze Lecha Poznań. Proponuję więc wziąć przykład z najlepszej w tej kwestii, czyli Margaret Thatcher. Żelazna Dama zrobiła ze stadionowymi bandytami porządek. A u nas "szczypiemy" się z tymi prostaczkami. Zakaz stadionowy, zamknięty stadion, wysokie kary i spokój. Wstyd mi, że Lech ma takich kibiców!!!

 • janowp

  Oceniono 2 razy 0

  przestańcie krytykować lecha poznań

 • giewont1922

  Oceniono 33 razy -7

  Smutne jest tylko to, że kiedyś wszyscy podniecali się tymi oprawami, tym co się działo na kotle, tym dopingiem... a teraz co? Odpalimy race i już, źle? Na prawdę nikt nie pamięta tych opraw z racami, którymi wszyscy się podniecali?A teraz co? Donald zmienił prawo i nagle wszyscy uważają race za zło, za łatwo dajecie sobą manipulować... za łatwo...

 • kralik111

  Oceniono 29 razy -7

  Tutaj jest definicja bomby dymnej, zeby poznanskie bydlo wiedzialo o czym jest mowa.

  pl.wikipedia.org/wiki/Bomba_dymna

 • ttoorroo05

  Oceniono 14 razy -8

  A nie pluli salwami? To takie modne w Posen.

 • kanarlp00

  Oceniono 78 razy -36

  "..kibice Kolejorza wkraczają na zamknięte piętro drugiej trybuny i przeganiają stamtąd stewardów."
  Hahaha przeganiają bo się czepiają byle gówna ! Stjułardzi nie chcieli dopuścić rozwinięcia sektorówki ! Taka jest prawda ..

 • dionizos24

  Oceniono 106 razy -36

  Bąbę Dymną poja..ło was do reszty???to na normalna race za niedługo będziecie gadać Pociski laserowe!!! Terroryści tak nazwijcie lepiej kibiców którzy wtargnęli na Pusty bo tam nikogo nie ma na tym jak to nazwaliście sektorem dla dzieci!!! ani pół dziecka tam nie widać!!!

 • pierwszepietro5

  Oceniono 88 razy -42

  Wybiorcza jak Ty cos napiszesz to rece opadaja !! Bomba !! No zeby ktos w was bombe strzelil to dopiero byloby super. LECH POZNAŃ TO MY!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX