Lech Poznań bez bramkarza numer 1! Burić nie zagra ze Śląskiem

Jasmin Burić z powodu kontuzji nie wystąpi w meczu ze Śląskiem Wrocław - to nasza nieoficjalna informacja. Pierwszym bramkarzem będzie Krzysztof Kotorowski, a na ławce rezerwowych usiądzie Jakub Miszczuk. Początek meczu Lech Poznań - Śląsk Wrocław w piątek o godz. 20.45, relacja na POZNAN.SPORT.PL
Jasmin Burić nie dokończył środowego treningu Lecha Poznań. Po jednym ze starć został trafiony w rękę i pojechał zrobić sobie badanie. Na czwartkowej konferencji prasowej trener Mariusz Rumak twierdził, że nie może jeszcze nic powiedzieć na temat stanu zdrowia Bośniaka, bo nie odbył jeszcze rozmowy z lekarzem.

Według naszych nieoficjalnych informacji Jasmin Burić nie znalazł się w kadrze meczowej Lecha Poznań na spotkanie ze Śląskiem Wrocław. Na razie nie wiadomo, czy będzie w stanie wystąpić w ostatnim meczu rundy z Koroną Kielce - w następną niedzielę.

W piątek wieczorem między słupkami Lecha stanie Krzysztof Kotorowski, który w tym sezonie nie zagrał jeszcze w spotkaniu ekstraklasy. Wystąpił dwa razy w eliminacjach Ligi Europejskiej z Żetysu Tałdykorgan (2:0 i 1:1) i w przegranym pojedynku Pucharu Polski z Olimpią Grudziądz (1:2 po dogrywce).

22-letni Jakub Miszczuk wskoczył na pozycję trzeciego bramkarza Lecha i pierwszego zespołu Młodej Ekstraklasy po tym, jak kontuzji doznał reprezentant Polski juniorów Aleksander Wandzel.

Czy Jasmin Burić jest najlepszym bramkarzem ekstraklasy w rundzie jesiennej?