Sport.pl

Piotr Reiss zagra w Lechu Poznań także wiosną? Tego chce trener

- Nie szykujemy żadnego pożegnania Piotra Reissa podczas piątkowego meczu ze Śląskiem Wrocław - mówi trener Lecha Poznań Mariusz Rumak. - A to dlatego, że chciałbym, aby grał on u nas także wiosną.
Piotr Reiss podpisał z Lechem Poznań kontrakt do końca grudnia. Teoretycznie więc piątkowy mecz ze Śląskiem Wrocław na Bułgarskiej (początek o godz. 20.45) jest jego ostatnim w Lechu. - Chciałem się lepiej zaprezentować przez te pół roku. Przede wszystkim chciałem strzelić gola. No i trochę mało tych minut wyszło - mówi zawodnik. Żalu o to, że nie zagrał z Legią Warszawa, do trenera Mariusza Rumaka nie ma. - To trener decyduje na podstawie treningów. Ja mam ten kłopot, że trudno mi na treningach pokazać wszystko, co umiem. Zawsze byłem typem zawodnika meczowego - mówi. - Moje marzenie się jednak spełniło. Kończę karierę w Lechu Poznań.

Trener Lecha Poznań Mariusz Rumak mówi: - Pożegnania nie będzie, gdyż zamierzam wnioskować o to, aby Piotr Reiss grał z nami także podczas rundy wiosennej. Mam nadzieję, że komitet transferowy się na to zgodzi. Uważam, że zawodnik ten ma fajny wpływ na naszych bardzo młodych zawodników i pomaga w ich wprowadzaniu do gry. Mają się od kogo uczyć, a potrzebują takiego piłkarskiego taty.

Piotr Reiss trafił do Lecha Poznań pod koniec sierpnia. Wystąpił w czterech meczach ligowych jako zmiennik - najwcześniej wszedł na plac w pojedynku z Lechią Gdańsk, już w 61. minucie spotkania.

CZY PIOTR REISS POWINIEN NADAL GRAĆ W LECHU POZNAŃ?>

Więcej o:
Komentarze (7)
Piotr Reiss zagra w Lechu Poznań także wiosną? Tego chce trener
Zaloguj się
 • flugufrelsarinn

  Oceniono 18 razy 2

  Kilka lat temu wywalili go z Lecha z powodu starości a teraz...WTF?

 • mateo292

  Oceniono 21 razy 1

  Jaki komitet transferowy ???? Hahahaha:-)
  Przeciez stary Rutkowski wywalił Pogorzelczyka, Kadzinskiego i Kasprzaka !!!
  Został tylko figurant Klimczak, ktory zmienia w klubie papier toaletowy, treneiro Rumak i sepleniący harcerzyk Rutkowski.
  A Reiss zostanie w Lechu do usranej śmierci.
  Jak bedzie trzeba to zostanie nawet trenerem bramkarzy, prawda panie Rumak? :-)
  Rutkowski wydusił Lecha jak cytryne, dostał za friko stadion i zakrecił kurek z kasa.
  To co sie dzieje terez to tylko POZOROWANE RUCHY, POZOROWANE TRANSFERY, POZOROWANA GRA.

 • polo98

  0

  Rumak odrobił lekcje i pod otoczkeęe i kibiców pięknie słodko pierdzi....

  Tej Hej;)

 • satan-imperator

  Oceniono 1 raz -1

  "żeby GRAŁ u nas także wiosną" ?? ...tzn, rozumiem, że Rejsik teraz GRA - aha... z jednej strony oszczędności na wszystkim - zwłaszcza na transferach - z dugiej fundujemy kontrakt co prawda legendzie Lecha, ale też zawodnikowi, który sportowo nic aktualnie Lechowi nie daje :/... Rumak, każdą swoją wypowiedzią dajesz dowód, jak bardzo Twoje kompetencje trenerskie są odwrotnie proporcjonalne do wielkości Twojego własnego mniemania o nich :/

 • czyli.kon.karne

  Oceniono 14 razy -6

  jaki klub taka ikona, tej

  ----------------------------
  psoć się, nicponiu!!1

 • aa1000

  Oceniono 22 razy -6

  Po raz wtóry.
  Wstyd panie trenerze Rumak, wstyd panie właścicielu Lecha.
  Wstyd kibicom, że siedzą cicho.

  A o panu piłkarzu nic nie napiszę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX