Lech Poznań przygotował oferty dla graczy, których chce pozyskać

Trener Lecha Poznań Mariusza Rumaka nie skomentował wprost nazwisk Szymona Pawłowskiego i Juliusa Aghahowy w kontekście rozmowy o przyszłych transferach. Był jednak nimi zaskoczony. Jak mówi, Kolejorz ma już przygotowane swoje propozycje transferowe.
- Obserwujemy wielu piłkarzy, to znacznie szersza grupa niż dwa nazwiska. W wypadku większości tych obserwowanych graczy mamy gotowe oferty i dopinamy moment, w których będziemy rozpoczynali rozmowy - mówi poznański szkoleniowiec. Lech prawdopodobnie zrobi to po zakończeniu rundy jesiennej, czyli po 9 grudnia.

Co ciekawe, trener Mariusz Rumak zaprzeczył, że Lech interesował się transferem Ireneusza Jelenia, choć członek zarządu klubu ds. sportowych Piotr Rutkowski potwierdzał to zainteresowanie . Zaprzeczył także, by Lech interesował się pozyskaniem Edgara Caniego z Polonii Warszawa.

W klubie pojawił się także szef skautów Tomasz Wichniarek, który jeszcze w listopadzie ma wybrać się do Ghany po piłkarzy . Na razie nigdzie się z Poznania nie rusza.

JAK OCENIASZ POLITYKE TRANSFEROWĄ LECHA POZNAŃ?