Sport.pl

Pracownicy kolei pełnią służbę w... szalikach Kolejorza

W związku z meczem Lecha Poznań z Legią Warszawa w tym tygodniu pracownicy spółki Koleje Wielkopolskie w trakcie pracy ubierać będą szaliki Kolejorza - poinformowała strona Lecha Poznań.
Jak czytamy: "Akcja ma na celu promocję najbliższego spotkania i jednocześnie zbliża do siebie dwie lokalne marki, jakimi są Koleje Wielkopolskie i Lech Poznań. Mamy nadzieję, że ta akcja będzie początkiem owocnej współpracy i wzajemnej promocji spółki Koleje Wielkopolski na terenie naszego województwa".

Skrót KKS niegdyś znaczył Kolejowy Klub Sportowy, ale drogi PKP i Lecha Poznań rozeszły się lata temu. W 2000 roku skomunalizowany został grunt kolei, na którym dziś wznosi się stadion przy ul. Bułgarskiej.

Więcej o:
Komentarze (15)
Pracownicy kolei pełnią służbę w... szalikach Kolejorza
Zaloguj się
 • maciejka51

  Oceniono 56 razy 24

  Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł. Pracownicy spółek publicznych (KW są samorządowe, czyli publiczne) powinni podczas służby/pracy wystrzegać się pokazywania/ogłaszania/symbolizowania wszelkich postaw politycznych, światopoglądowych, religijnych itd.
  Z tego mogą też wyniknąć nieprzyjemne sytuacje. A co jak jakiś konduktor wejdzie w ostrą wymianę zdań z pasażerem-kibicem Legii?
  ------
  www.kusznierewicz.eu

 • lukask73

  Oceniono 27 razy 21

  Stażystom z redakcji poznańskiej po raz kolejny przypominam, że ubrać można choinkę, siebie czy nawet okno na Boże Ciało, ale NIE SZALIK!!!

  Przecież to mogą czytać dzieci. Ja wiem, że na forum znajdą lepsze kwiatki, ale artykuły powinny pisać osoby znające jako-tako język polski.

 • rafciu1975

  Oceniono 12 razy 10

  "ubierać będą szaliki Kolejorza" polski język - trudna język

 • korponaracja

  Oceniono 4 razy 4

  a co jeśli jakiś pracownik spółki Koleje Wielkopolskie jest kibicem Legii ?

 • topgambler

  Oceniono 3 razy 3

  Bardzo dobry pomysł. A jak bedzie się ktoś rzucał to kolejarz mu da w łeb ! NIE MOGĄ TE CHŁOPKI ZE sto(L)co-warszawy zrozumieć że LEGIA JEST MNIEJSZYM KLUBEM. PO PROSTU NIE POTRAFIĄ TEGO ZAAKCEPTOWAĆ KOMPLEKSIARZE !

 • maksymilian22

  Oceniono 17 razy 1

  Będzie 0:2 dla Legii

 • chateaux

  0

  KKS to nie skrót, lecz akronim.

 • nioma

  Oceniono 32 razy 0

  serdeczne pozdrowienia z Warszawy, zyczę Wam oszałamiającego zwycięstwa nad legią.

 • dziubek

  Oceniono 12 razy -2

  Buahahahahahaha!!!

  Zbliża się najważniejszy dzień w roku - mecz z Legią! :)

  Może nawet czyste kalesony pozakładają?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX