Sport.pl

Radosław Mroczkowski, trener Widzewa Łódź, o golu straconym w meczu z Lechem Poznań: "Sędzia mógł to inaczej ocenić"

Według trenera Widzewa Radosława Mroczkowskiego jego drużyna przegrała mecz, który mogła przynajmniej zremisować
Radosław Mroczkowski, trener Widzewa: - Z przebiegu spotkania, szczególnie po pierwszej połowie liczyliśmy, że nie przegramy tego meczu. To był typowy mecz remisowy. W sytuacji kluczowej, kiedy Lech zdobył gola, myślę, że sędzia mógł inaczej to ocenić... Widziałem powtórkę, ale... Trudno. Zespół starał się do końca, mieliśmy dobrą sytuację, ale nie udało się jej wykorzystać. Możemy mieć pretensje do siebie. Dlaczego nie wprowadziłem w końcówce Mariusza Stępińskiego? Wszedł Adam Banasiak, bo liczyłem na jego dośrodkowanie w pole karne. Tak chcieliśmy szukać szansy na wyrównanie.

Mariusz Rumak, trenera Lecha: - To nie było dobre spotkanie w naszym wykonaniu, szczególnie w ofensywie. Na szczęście dobrze spisał się nasz blok defensywny z bramkarzem i zagraliśmy na zero z tyłu. Wejście młodego piłkarza [Karol Linetty - przyp. red.] i jego podanie okazało się kluczowe.

Udało nam się zneutralizować mocne strony Widzewa. To drużyna, która potrafi zdobywać gole w kluczowych momentach, w końcówkach spotkań. Nam udało się temu zapobiec. Znaliśmy dobre strony Widzewa i dobrze wykonaliśmy swoją pracę.

Wygrywamy mecze po 1:0. Buduję zespół krok po kroku. Mamy już dobrą defensywę i solidnych środkowych pomocników. I mamy perspektywicznych napastników, którzy potrzebują jeszcze trochę czasu. Trochę brakuje nam jakości z przodu i nad tym musimy pracować. Na szczęście dzięki poukładanej grze w defensywie rywale nie stwarzają wielu sytuacji, a nam - przy odrobinie szczęścia - udaje się coś strzelić.

Więcej o:
Komentarze (3)
Radosław Mroczkowski, trener Widzewa Łódź, o golu straconym w meczu z Lechem Poznań: "Sędzia mógł to inaczej ocenić"
Zaloguj się
 • kossaga

  Oceniono 1 raz -1

  Wszystkiemu winien jest sędzia
  Radek masz rację
  wziął kasę i oszukał nasz kochany klup rts midzem
  skandal ,trzeba zawiesić tego sędziego
  albo niech odda kasę
  wszyscy na koleiny mecz wsidzewa
  będzie nas znowu coś koło 2 tysiaków
  hehehe

 • sgrabowski1

  Oceniono 8 razy -2

  Mam szacunek do naszego treneiro ale niech nie gada głupot w tym wypadku. Jak mógł zareagować sędzia inaczej???? To chyba nasz łapacz mógł zareagować inaczej ma piłkę w rękach i co? A potem złapał się za głowę chyba po swojej super interwencji. Tak na marginesie słaby ten Lech nie świadczy to zbyt dobrze o naszej lidze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX