Lech Poznań wyjechał do Łodzi bez Bartosza Ślusarskiego

Patryk Wolski zajął miejsce kontuzjowanego Bartosza Ślusarskiego w osiemnastce meczowej na spotkanie z Widzewem w Łodzi. Kolejorz wyjechał na ten mecz autokarem. Początek starcie - w piątek o godz. 20.45.
W czwartkowy wieczór odbył się ostatni trening Lecha Poznań przed pojedynkiem i po nim trener Mariusz Rumak podjął decyzję, że nie zabiera do Łodzi kontuzjowanego Bartosza Ślusarskiego. To drugi mecz z rzędu, który opuści najlepszy strzelec Kolejorza. Zastąpił go w osiemnastce Patryk Wolski. Trener Lecha zapewne wystawi jednak w ataku Bartosza Bereszyńskiego. W Łodzi nie zagra także pauzujący za kartki Łukasz Trałka. Jest za to w osiemnastce meczowej świeżo upieczony debiutant Karol Linetty.

Kadra na mecz z Widzewem Łódź:

Bramkarze: Jasmin Burić, Krzysztof Kotorowski Obrońcy: Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Manuel Arboleda, Luis Henriquez, Kebba Ceesay, Ivan Djurdjević Pomocnicy: Aleksandar Tonew, Szymon Drewniak, Rafał Murawski, Mateusz Możdżeń, Karol Linetty, Gergo Lovrencsics. Napastnicy: Vojo Ubiparip, Bartosz Bereszyński, Piotr Reiss, Patryk Wolski