Młody Lech Poznań pokonał Wisłę Kraków. Podaje Karol Linetty, strzela Patryk Wolski

Po golach Patryka Wolskiego i Bartłomieja Olejniczaka młody Lech Poznań wygrał z Wisłą Kraków 2:1.
Kolejorz objął prowadzenie już w 3. minucie po koncertowej akcji dwóch świeżo upieczonych piłkarzy pierwszej drużyny - Karol Linetty podał do Patryka Wolskiego i padła bramka. Czy tak będzie wyglądał atak Kolejorza za kilka lat?

Wisła wyrównała niemal natychmiast, po ładnym strzale Pawła Stolarskiego. Nie minęło zatem pięć minut i mieliśmy 1:1. Wynik ustalił Bartłomiej Olejniczak, który wykończył kolejne znakomite podanie Karola Linettego.

W przerwie Karola Linettego zmienił młodziutki, 16-letni Dawid Kownacki. Z kolei w barwach Wisły zobaczyliśmy piłkarzy pochodzących ze sławnych, sportowych rodzin - Kamila Moskala i Jakuba Downar-Zapolskiego

Składy drużyn:

LECH: Derbisz - Siwek, Cieślak, Cyfert, Ratajczak (66. Łągiewka) - Zgarda, Chromiński - Gajda, Linetty (46. Kownacki), Olejniczak (80. Orłowski) - Wolski (85. Gawron) WISŁA: Miśkiewicz - Moskal, Downar-Zapolski, Lepiarz, Piwowarczyk (46. Kolanko) - Tomalski (85. Straus), Szewczyk - Stolarski, Buras (71. Kościelniak), Quioto - Kamiński (83. Oleksa)

KTO JEST NAJWIĘKSZYM TALENTEM W REZERWACH LECHA?