Sport.pl

Karol Linetty: Trochę się denerwowałem przed wejściem na boisko

17-letni Karol Linetty zadebiutował w barwach Lecha Poznań podczas spotkania z Wisłą Kraków. Gdy wszedł na boisko w 60. minucie za Szymona Drewniaka, jeszcze bardziej obniżył i tak niską w tym meczu średnią wieku lechitów.
Dla Karola Linettego był to ważny dzień - debiut w Kolejorzu, na który - mimo swych zaledwie 17 lat - sporo się naczekał. - To dla mnie bardzo duże wydarzenie. Kiedy się jest w osiemnastce meczoweh, trzeba się liczyć z występem, dlatego nie byłem jakoś bardzo zaskoczony. Przed wejściem na boisko jednak trochę się denerwowałem - mówił po meczu jeszcze młody zawodnik, który podczas udzielania wywiadów często śmieje się czy chichocze. Podekscytowany miał kłopot, żeby wymówić słowo "realizowaliśmy". - Realizowaliśmy zadania taktyczne - powiedział w końcu. - Mecz był stykowy, decydowała dyscyplina.

Karol Linetty przyznał, że nie bał się Wisły. - To znany rywal, więc trzeba okazać mu szacunek, ale się nie bać. Trener przed wpuszczeniem mnie na boisko powiedział mi, abym był pewny siebie.

Więcej o:
Komentarze (6)
Karol Linetty: Trochę się denerwowałem przed wejściem na boisko
Zaloguj się
 • tpiwo

  Oceniono 35 razy 33

  Lech grał słabo ale brawo dla trenera za wpuszczenie Karolka i innych młodych. Linetty jest materiałem na klasowego playmakera.

 • bukaj22

  Oceniono 31 razy 29

  Sympatyczny chłopak z Linettego. Nie bał się i jego debiut mógł się podobać. Oby tak dalej ! :}

 • penkin

  Oceniono 25 razy 19

  kks lech

 • czyli.kon.karne

  Oceniono 13 razy -11

  ten młody zawodnik - minetty - to on też do chu*u pana wojtka k-loppa należy?

  ~~~~~~~~~~~~~~~~
  psoć się, nicponiju!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX