Sport.pl

Trener Tomasz Kulawik: Sami daliśmy zwycięstwo Lechowi

- Przegraliśmy na swoje życzenie, bo sami daliśmy Lechowi Poznań akcję, która skończyła się golem dla niego. Teraz piłkarze muszą się zastanowić nad tym, co zrobili - mówił po porażce z Kolejorzem trener Wisły Kraków Tomasz Kulawik.
Trener krakowskiej Wisły uważał, że pierwsza połowa meczu w wykonaniu jego zespołu była apatyczna. - Dopiero w drugiej połowie wyglądało to lepiej - zauważył. - Lech jednak wtedy prowadził po bramce, którą sami mu daliśmy. W drugiej połowie mieliśmy jednak sporo sytuacji i mecz mógł skończyć się inaczej.

Szkoleniowiec Białej Gwiazdy uważał, iż spore znaczenie miała kontuzja Arkadiusza Głowackiego. - Jan Fredriksen wszedł bowiem na boisko z marszu i pierwsze minuty w jego wykonaniu były bardzo nerwowe. Dopiero, gdy się rozgrzał, pokazał, że umie grać dobrze - komentował Tomasz Kulawik.

Jego zdaniem, żeby wyprowadzić Wisłę Kraków z dołka, potrzeba dużo więcej czasu niż kilka dni. Na razie stacza się ona ku środkowi tabeli.

Więcej o:
Komentarze (1)
Trener Tomasz Kulawik: Sami daliśmy zwycięstwo Lechowi
Zaloguj się
  • ttoorroo05

    Oceniono 3 razy 3

    A kto wam kazal dawac,a rozumiem,z kalasznikowem przy glowie nie mieliscie wyjscia.Albo chlop poleci wkrotce,albo sie pozbedzie patalachow takich jak;Gargula,Wilk,Boguski,Czekaj,Sikorski,i jeszcze paru by sie znalazlo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX