Sport.pl

Tomasz Hajto: Ciśnienie zeszło, ale w euforię nie wpadamy

- Odkąd jestem trenerem Jagiellonii, nie wygraliśmy meczu na wyjeździe. Daliśmy radę dopiero teraz, po tych dziewięciu miesiącach. Z chłopaków zeszło ciśnienie, ale do euforii jest daleko. Punktów ciągle bardzo nam brakuje - mówił po wygranym przez Jagiellonię Białystok 2:0 meczu z Lechem Poznań trener Jagiellonii Tomasz Hajto.
- Na pewno w tym sezonie pokazaliśmy w poprzednich trzech meczach wyjazdowych, że prezentujemy się lepiej na innych boiskach. Zagraliśmy w Poznaniu mądrze, blisko siebie, asekurowaliśmy się Z przebiegu meczu Lech stworzył sobie jedną sytuację. Jedną! Zasłużyliśmy na to zwycięstwo - mówił po meczu Hajto, który twierdzi, że doskonale przygotował swój zespół do meczu z Lechem. - Analizowaliśmy dokładnie trzy mecze Lecha. Zwróciliśmy uwagę na to, że przy stałych fragmentach gry Lech rozgrywa piłkę krótko. Udało nam się to zneutralizować, podobnie zresztą jak szybką lewą stronę rywala z Luisem Henriquezem i Aleksandarem Tonewem - dodał.

- Ręka Pazdana? Cóż... Zawsze piłka może nabić kogoś w polu karnym. Nie uważam, by sędzia w tym meczu czegoś nie zagwizdał Lechowi i w jakiś sposób go skrzywdził - skomentował Hajto poczynania sędziego.

Więcej o:
Komentarze (5)
Tomasz Hajto: Ciśnienie zeszło, ale w euforię nie wpadamy
Zaloguj się
 • ttoorroo05

  Oceniono 3 razy 1

  Nie dlugo twoje panowanie na sledzikowie,sa juz nastepcy palancie,nawet nie wiesz,jak zwykle dowiesz sie ostatni.

 • tylko.poznanski.lech

  Oceniono 9 razy -1

  To naprawdę niski poziom trenera- bo jak mało rozgarniętym trenerem trzeba być, żeby przed meczem mówić, iż jakikolwiek gracz drużyny przeciwnej jest ,, największą pomyłką ligi,,. Nie patrzę na to czy Murawski jest mocny, czy słaby- jedynie na brak jakiegokolwiek szacunku ze strony drużyny przeciwnej. Konkretnie- ze strony, teoretycznie, najbardziej politycznie, wypowiadającego się jej członka- trenera. Żenada- żaden inny trener polskiej ligi nie zniżył się do tego poziomu...

 • kkskris1

  Oceniono 7 razy -5

  nabił to wszystkich ten frajer w czarnym i jego banda w pzpn nic nigdy się nie zmieni

 • raper1916

  Oceniono 10 razy -8

  pseudo trener obraza profesjonalnych trenerów
  dobreradywujkaa.blogspot.com/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX