Młody Lech Poznań przegrał z Jagiellonią Białystok

Grający w Młodej Ekstraklasie zespół Lecha Poznań dość nieoczekiwanie uległ w Białymstoku tamtejszej Jagiellonii 1:2. Przy fatalnej pogodzie spotkanie oglądało ... zaledwie 50 zmarzniętych widzów!
W drużynie Kolejorza zagrał Patryk Wolski, którego trener Mariusz Rumak tym razem nie włączył do osiemnastki meczowej na pojedynek Lecha z Jagiellonią w Poznaniu. Nie on jednak strzelił gola Jadze, ale Bartłomiej Olejniczak. Po jego trafieniu lechici prowadzili nawet do przerwy 1:0. W drugiej połowie jednak dwie bramki dla Jagiellonii strzelili Andrzej Kosiński i zaledwie 16-letni Karol Buzun. W defensywie gospodarzy wystąpił syn trenera pierwszego zespołu, Mateusz Hajto.

Jagiellonia: Baran - Hajto (46. Waszkiewicz), Gusić, Radecki, Straus (46. Jastrzębski) - Giełażyn (65. Kowalewski), Kosiński, Malinowski (60. Buzun), Zawadzki - Mackiewicz (46. Gajko) - Tarnowski (90. Czaczkowski)

Lech: Miszczuk - Ratajczak, Cieślak, Cyfert, Siwek (67. Łągiewka) - Zgarda, Gawron (86. Chromiński), Cierpka (46. Orłowski), Olejniczak - Wolski (74. Wyrowski), Gajda