Trener Tomasz Hajto: Nic nie mam do gry Rafała Murawskiego w Lechu Poznań

- Moje uwagi na temat Rafała Murawskiego odnosiły się wyłącznie do jego występów w reprezentacji Polski. Uważam, że jest na nią za słaby. Nie mam nic do jego występów w Lechu Poznań - tłumaczy swą głośną krytykę kapitana Lecha Poznań trener Jagiellonii Białystok Tomasz Hajto na łamach BIALYSTOK.SPORT.PL.
Lech Poznań i Jagiellonia Białystok zmierzą się w ligowym meczu w sobotę o godz. 18. Przed tym spotkaniem najwięcej temperatury ma dyskusja na temat słów trenera białostockiej drużyny Tomasza Hajty, który w wywiadzie dla "Polska The Times" nazwał kapitana Kolejorza Rafała Murawskiego "największą pomyłką polskiej ligi" .

- Tak to jest, zawsze wiele rzeczy jest przekręconych - mówi teraz trener Tomasz Hajto na łamach BIAŁYSTOK.SPORT.PL. - Myślę, że jest kilka osób w Polsce, które mogą wyrazić swoje zdanie na temat reprezentacji. Podkreślam, że wypowiadałem się wtedy wyłącznie na temat reprezentacji i powiedziałem, że dla mnie Rafał Murawski nie pasuje do kadry. Podobnie powiedziałem o Boenischu. To jest moje prywatne zdanie. Do Rafała Murawskiego prywatnie nic nie mam. Wiem, że jest to fajny, sympatyczny chłopak. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie na temat jego gry w reprezentacji, w żadnym wypadku nic nie powiedziałem o jego grze w Lechu. Dla mnie jest to za słaby piłkarz na reprezentację i będę to powtarzał.

POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUBCIE NAS, WIARA!

Więcej o: