Luis Henriquez nie zagra także z Legią Warszawa? Czeka go Hiszpania

Przeciwko Zagłębiu w Lubinie ekipa Lecha Poznań musiała sobie radzić bez Luisa Henriqueza. Nie zdołał wypocząć po meczu reprezentacji Panamy. Przed bardzo ważnym dla Lecha Poznań meczem z Legią Warszawa sytuacja się powtórzy.
Panama grała na Kubie mecz eliminacji mistrzostw świata - w nocy z wtorku na środę czasu polskiego Luis Henriquez był jeszcze na boisku. Wrócił do Poznania dopiero w piątek rano, zmęczony podróżą, zmianą czasu i tropikalnym klimatem, w jakim musiał grać. Nie było szans na to, by mógł zagrać w Lubinie przeciwko Zagłębiu . Lechici musieli sobie radzić bez niego, a nie było to sprawą łatwą.

Luis Henriquez wróci do szeregów Kolejorza przed następnym meczem, ale to nie koniec związanych z nim zmartwień. Panama zakończyła bowiem mecze eliminacyjne na ten rok, ale za trzy tygodnie zagra towarzyski mecz Hiszpanią. Na dodatek u siebie, w Ameryce. Mistrzowie świata i Europy przyjeżdżają na mecz do Panama City. To wielkie wydarzenie i Panamczycy pewnie zagrają w najsilniejszym zestawieniu, a to oznacza, że Luis Henriquez może się spodziewać powołania na to spotkanie od trenera Julio Dely Valdesa.

Na dodatek mecz ten odbędzie się 14 listopada, czyli w środę - rozpocznie się o godz. 15 miejscowego czasu. U nas będzie to godz. 22. Luis Henriquez będzie mógł zatem wracać z tego spotkania dopiero w czwartek polskiego czasu. Nim dotrze do Poznania, będzie najwcześniej piątek wieczorem, a prawdopodobnie sobota. Tymczasem na niedzielę 18 listopada zaplanowany jest mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa. Pytanie, czy Panamczyk będzie gotowy do gry w tak ważnym meczu po tak krótkim odpoczynku? W końcu choroba jet lag atakuje właśnie kilka dni po przybyciu. Wiele wskazuje na to, że także w tym hicie Kolejorz będzie musiał zagrać bez swojego ważnego obrońcy.CZY LECH DOBRZE SOBIE RADZI BEZ LUISA HENRIQUEZA?