Sport.pl

Mariusz Niewiadomski: Ireneusz Jeleń to ambitny gracz

- Przyjście Ireneusza Jelenia do Lecha Poznań na pewno przyciągnęłoby na stadion wielu kibiców - uważa gwiazda Lecha sprzed lat Mariusz Niewiadomski, cytowany przez Przegląd Sportowy.
Wieści o możliwym zatrudnieniu Ireneusza Jelenia - byłej gwiazdy ligi francuskiej i reprezentanta Polski - pojawiły się w Poznaniu pod koniec ubiegłego tygodnia. - Wszyscy wiemy, jak świetny jest to piłkarz, zwłaszcza gdy nic mu nie dolega. Jest zdecydowanie lepszy, niż gdy wyjeżdżał z Polski. Nie obawiałbym się o jego formę, bo z tym doświadczeniem powrót do dawnej dyspozycji nie powinien trwać długo - uważa Mariusz Niewiadomski. - To bardzo ambitny gracz, więc nie ma się co martwić o to, że podzieli los Artura Wichniarka, który okazał się wielkim niewypałem. Jedyny problemem jest to, że latka lecą i w tej sytuacji o kontuzje coraz łatwiej - dodaje.

Więcej - tutaj.

Więcej o:
Komentarze (2)
Mariusz Niewiadomski: Ireneusz Jeleń to ambitny gracz
Zaloguj się
  • sympat2

    Oceniono 2 razy 2

    Jeleń nie jest tak wielką gwiazdą by przyciągnąć na trybuny dodatkowo tylu kibiców by zwróciły się koszty jego zatrudnienia, chyba że cena nie jest wysoka.On jest bardzo dobrym piłkarzem tylko czy pasuje do koncepcji gry Lecha czy wpisze się w drużynę?Ja mam wątpliwości ale mogę się mylić.

  • nkn69

    Oceniono 13 razy -13

    Amica zbiera szrot znowu. Brawo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX