Sport.pl

Ireneusz Jeleń w Lechu Poznań - inicjatywa wyszła od piłkarza?

Informacje o tym, że Lech Poznań chce zatrudnić byłego reprezentanta Polski Ireneusza Jelenia, gracza już zaawansowanego wiekiem, ale o uznanej marce - gruchnęła w piątek. To sam zawodnik, Ireneusz Jeleń był inicjatorem pomysłu, by zatrudnił go Lech Poznań - twierdzi ?Przegląd Sportowy?.
O koncepcji transferu Ireneusza Jelenia pisaliśmy w piątek - taką wieść podał serwis futbolnet.pl. Na naszych łamach trener Mariusz Rumak potwierdził, iż Kolejorz obserwuje tego gracza, ale tylko tyle i z pewnością nie można mówić o tym, że rozmowy w tej sprawie są zaawansowane.

"Przegląd Sportowy" dodaje, że pomysł transferu do Lecha Poznań wyszedł od samego zawodnika. - Z naszych informacji wynika, że inicjatywa wyszła od piłkarza, który właśnie w Poznaniu chciałby odbudować formę. Przedstawiciele Kolejorza szybko podchwycili temat, bo zespołowi przydałby się atakujący- czytamy. Trwa sondowanie tematu, ale już jest pierwsza przeszkoda - pieniądze. Ireneusz Jeleń musiałby zarabiać nawet pół miliona euro rocznie, czyli więcej niż zarabiają Manuel Arboleda (420 tys. euro) czy Rafał Murawski (400 tys. euro).

Tu informacje o możliwym transferze Ireneusza Jelenia.

Tutaj o możliwej inicjatywie samego piłkarza.

Więcej o:
Komentarze (21)
Ireneusz Jeleń w Lechu Poznań - inicjatywa wyszła od piłkarza?
Zaloguj się
 • dabljuzi

  Oceniono 38 razy 32

  Murawski zarabia 400k euro??!
  qrwa on sie do drugiej ligi nie nadaje

 • dizzyjoker

  Oceniono 38 razy 32

  Szczerze? Niesamowity transfer. 2klasy lepszy od Slusarskiego. W Auxerre zarabial 200tys euro miesiecznie. Ciekawe ile w Lechu.

 • krecikautografy

  Oceniono 33 razy 31

  Kto pisał ten artykuł?! Jak trener Rumak mógł powiedzieć, że obserwuje Jelenia, skoro ten nigdzie nie gra? :)

 • pysiek38

  Oceniono 27 razy 25

  Jak mu plecy nie wysiądą to nastrzela bramek. A jak wysiądą, to będzie porażka transferowa roku.

 • mateo292

  Oceniono 21 razy 17

  Jeleń z forma czy bez spokojnie by sobie poradził w naszej Ekstraklapie.
  Problem czy jeszcze w ogole jest zdolny do gry czy sie przypadkiem ostatecznie nie rozleciał:-)

 • tylko.poznanski.lech

  Oceniono 18 razy 14

  Byłoby pięknie, jest tylko, jak zawsze, jeden problem. Zarząd Lecha- oby się dogadali. Jak wiadomo Jeleń będzie chciał ogromną kasę- jest w końcu ,,weteranem z (ławki) ligi francuskiej. Za to Lech będzie chciał, żeby grał za darmo- Rutkowski...
  Tak, czy inaczej dobrze by było dla ligi polskiej, żeby Jeleń w niej grał, dobrze by było dla samego Jelenia- bo w końcu by grał i przede wszystkim dobrze by było dla Lecha Poznań. TRZYMAM KCIUKI!

 • bukaj22

  Oceniono 28 razy 14

  Jeleń zaawansowany wiekowo ? Pismaku przecież on ma dopiero 31 lat ! Gdyby miał 38 , to rozumiem , ale w wieku 31 lat spokojnie przez 4 lata może pograć na wysokim poziomie. Jeśli zgłosił się sam , to wątpię , by chciał zarabiać takie pieniądze o których się pisze , bo nie gra od dawna i po prostu chcę wrócić do piłki. Ciekawe czy uda się go pozyskać. Był by to strzał w dziesiątkę.

 • damienduff16

  Oceniono 14 razy 10

  No w końcu będzie kolejny napastnik. To Vojo szuka klubu na wypożyczenie.

 • condor-2

  Oceniono 22 razy 0

  dać mu średnią krajową ,tyle jest wart,jeleń szuka jelenia i chce setki tys.euro, śmiech na sali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX