Sport.pl

Patryk Wolski - napastnik Lecha Poznań z silną psychiką

- Patryk ma niezwykłą swobodę grania i bardzo silną psychikę. Lech będzie miał z niego dużo pożytku - mówi w Głosie Wielkopolskim o Patryku Wolskim trener Karol Brodowski, który w poprzednim sezonie wprowadzał 19-latka do drużyny Młodej Ekstraklasy.
Patryk Wolski z Lecha Poznań w sobotę strzelił swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie. Pięć minut przed końcem meczu pomknął z piłką przez pół boiska i uderzył na bramkę, choć podania domagali się biegnący obok niego bardziej doświadczeni koledzy. Decyzja Wolskiego okazała się słuszna - padł bowiem gol, już czwarty tego dnia dla Lecha w meczu z Piastem Gliwice.

- Patryk ma niesamowitą swobodę grania i dobry drybling, bo potrafi świetnie balansować ciałem - zachwala go Brodowski. - Gdy grał w Młodej Ekstraklasie w poprzednim sezonie, też nie potrzebował wielu minut, by strzelać bramki. Trenował z drużyną juniorów, bo ze względu na maturę nie chciał mieć zaległości w szkole. Dlatego rzadko grał w wyjściowym składzie ME. A mimo tego jesienią zdobył osiem goli - dodaje trener Brodowski na łamach Głosu Wielkopolskiego.

- Patryk ma jeszcze spore rezerwy, przede wszystkim jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne. Treningi z pierwszym zespołem sporo mu jednak dały. To, co jest godne podkreślenia, to bardzo mocna psychika. Wychodzi na boisko w ekstraklasie i nie widać u niego żadnej tremy. Wie czego chce, ma wyznaczony cel i robi wszystko, by go zrealizować - podkreśla Brodowski.

Więcej - tutaj.

Więcej o:
Komentarze (9)
Patryk Wolski - napastnik Lecha Poznań z silną psychiką
Zaloguj się
 • rzoze_murinio

  Oceniono 37 razy 37

  przestańcie robić z młodych piłkarzy gwiazdy po jednym strzelonym golu (Lechita)

 • bukaj22

  Oceniono 17 razy 13

  Musze przyznać , że Wolski jest całkiem ciekawym piłkarzem. Wcale bym nie powiedział , ze jest napastnikiem. Jak dla mnie spokojnie może grać w środku pomocy. Na pewno jego forma będzie falowała , bo ma praktycznie zerowe doświadczenie , ale dobrze , ze Rumak go wpuszcza.

 • takisobiejac

  Oceniono 11 razy 9

  Kto myślał, że chodzi o Kebbę Ceesaya łapa w górę!
  Ja!

  A kto to ten Wolski? Jeden mecz i już "napastnik z silną psychiką". Dobre!

  Ceesay nie jest napastnikiem, ale bije większość Lechitów wyszkoleniem i techniką.

 • epox

  Oceniono 9 razy 5

  "Kiedy mówię, zawsze patrzę prosto w oczy. Nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi dziesięć pierwszych słów, pięć pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach. On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce będzie miał pełne portki. A wiesz dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach."

  Jeszcze kilka artykułów ..... nie ma to jak zagłaskać ....... zmieni fryzurę, nałoży żel na włosy i zacznie grać piach

 • bartez_nowy

  Oceniono 9 razy 1

  czy naprawdę szanowny Redaktorzyno tak trudno przeczytać swoje wypociny przed opublikowaniem ich? Artykuł jest o Patryku czy Rafale (taki zawodnik Legii)...?

 • bartassa

  Oceniono 16 razy -4

  ale jeśli Patryk Wolski nie pije wódki, to nie pogra długo - bo go "kuledzy" z drużyny nie przyjmą

 • waw74

  Oceniono 23 razy -19

  nie nazywajmy tego drewna napastnikiem........moze nim bedzie dopiero jak sie ogra w Polonii Poznan:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX