Sport.pl

Karol Linetty pokazał, że może zagrać dla Lecha Poznań w lidze

- Młodość ma to do siebie, że jest bardzo zmienna. W tym meczu dał sygnał, że można go wpuścić na boisko w ekstraklasie. W środku pomocy wystąpiła dziś przyszłość Lecha Poznań - mówi trener Mariusz Rumak po wygranej 2:1 z HSV przy okazji pożegnania Artjomsa Rudnevsa.
- Okazało się, że Lech Poznań może zdominować takiego rywala jak HSV. Widzieliśmy w środku pomocy przyszłość Lecha, graczy 17- i 19-letniego [to Karol Linetty i Szymon Drewniak - przyp. red.]. Tomek Kędziora w obronie, a Bartek Bereszyński w ataku radzili sobie dobrze. Przed nimi wiele pracy, takie gry jak dzisiaj uczą. Mam nadzieję, że częściej będziemy grali z takimi przeciwnikami, bo to pokazuje młodym, w którą stronę iść. Karol Linetty na najbliższe dwa tygodnie go z nami nie będzie, bo wyjeżdża na zgrupowanie reprezentacji do lat 19. Na młodość trzeba stawiać - opowiada Mariusz Rumak.

Więcej o:
Komentarze (8)
Karol Linetty pokazał, że może zagrać dla Lecha Poznań w lidze
Zaloguj się
 • mati352008

  Oceniono 18 razy 18

  Niech Rumak da mu szansę bo inaczej ucieknie do innego klubu, na pewno nie będzie gorszy niż Drewniak a myślę że znacznie lepszy.

 • prawda_w_oczy

  Oceniono 16 razy 16

  no to powiedzenie o pilkarzu "ale Drewniak" zmienia calkowicie znaczenie ;)

 • indiscutido22

  Oceniono 13 razy 13

  Tylko żeby nie zmarnowali potencjału tego piłkarza, to przyszłość Lecha...

 • dfsfsdfsdfsd

  Oceniono 12 razy 12

  Widziałem go jak grał na euro u17 na którym zdobyliśmy brązowy medal. To naprawdę bardzo utalentowany piłkarz. Myśle że może być lepszy nawet od Murawskiego. Bez wątpienia przyszłość Lecha.

 • skrot.myslowy

  Oceniono 6 razy 6

  Bereszyński to jeszcze musi dużo ćwiczyć - zwłaszcza celne podania. To co pokazał w meczu z Lechią to wołało o pomstę do nieba. Co był przy piłce to strata lub niecelne podanie.

 • luumak

  Oceniono 11 razy -5

  Z całym moim szacunkiem dla KKS powiedzmy sobie szczerze, ze każdego Polaka, nawet tego bez nogi i bez ręki stać na grę w Ekstraklasie na poziomie niedostępnym dla 99% zawodników tam grających.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX